2737
2739
عنوان

چيكار كنم برگرده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 53511 بازدید | 208 پست
چرا اینروزا همه دوست پسرا ترک دوستی کردن؟!

مدرسه ها داره باز میشه موردای جدید در راهن😂😂😂😂

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تجربه ندارم ولی تو فیلما دیدم خخخ یکاری کن حسودی کنه مثلا آمارشو در بیار کجا میره بیه روز با یه پ ...

😂😂😂😂😂😂😂

اومدیم واس دادعجب پسری تورکردی😕😕😕😕اون موقع چیکارکنه

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
ببین بهش پیام بده به شوخی بگوتوپم افتاده توگوشیتون😊ازاین لوس بازیا

نه این بچگونس😃😃

تنها غرور است که انسانیت را به باد می‌دهد. ما از مشتی خاکیم و به آن برمی‌گردیم.
2728
مدرسه ها داره باز میشه موردای جدید در راهن😂😂😂😂

موردای کم خرج که بابستنیم راضین برن دور دور😂😂😂😂😂

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
😂😂😂😂😂😂😂 اومدیم واس دادعجب پسری تورکردی😕😕😕😕اون موقع چیکارکنه

خخخ چمیدونم من همینو بلد بودم اگه دوسش داشته باشه حسادت میکنه دیگه بعد میاد خخخ😂😊

کافیه بدونه خواستگار داری البته اگه واقعا بخوادت اونجوری نمیتونه تحمل کنه و زود میاد پیشت

فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا خداجونم خودت قول دادي پس آسوني رو وارد زندگيم كن

دوست پسر من حالا برعکسه کم محلی کنم فک میکنه دیگ فراموشش کردم و اینا جذب نمیشه 

برو بهش پیام بده بگو عکسامو بپاک😉

2738
واسه من اینمدلی کردم بعد اومد گفت تو منو فراموش کردی و کلی گریه و اینا بعد گفت میرم و اینا بدتر شد

گرررریه کررررد  

وای چ لوس

توروخدا حداقل عاشق ی مرد واقعی بشین چیه این بچه سوسولا....

سایه من بالای سرهمتون باشه صلوات  
کافیه بدونه خواستگار داری البته اگه واقعا بخوادت اونجوری نمیتونه تحمل کنه و زود میاد پیشت

من یبار استوری گذاشتم ک واسه مهمونی شب استرس دارم اونم هی میومد دایرکت و اینا ک مهمونی چی منم جواب نمیدادم بعدش گفت داغون بود اعصابم فک کردم خاستگار اومده ولی هنوزم کاتیم😢😢

گرررریه کررررد     وای چ لوس توروخدا حداقل عاشق ی مرد واقعی بشین چیه این بچه سوسولا....

😂😂ایموجی گریه گذاشت فک کرد خاستگار دارم و اینا 

من یبار استوری گذاشتم ک واسه مهمونی شب استرس دارم اونم هی میومد دایرکت و اینا ک مهمونی چی منم جواب ن ...

ولی خوب حداقلش نگران این بود که کی داره ممهمون میاد شاید پشینونه ولی غرورش نمیذاره برگرده

فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا خداجونم خودت قول دادي پس آسوني رو وارد زندگيم كن
2706