2737
2734
عنوان

راجع به خیاطی سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 940 بازدید | 32 پست
منم مث تو بودم نمیدونستم علاقه دارم یا ن.حتی بلد نبودم سوزن نخ کنم.رفتم دوره دیدم اولاش گیج میشدم.زو ...

فکر کنم منم همینطوری اولش مثل این دیوونه ها بشم😂😂

ولی خداروشکر کسی بهم نمیگه تو نمیتونی یاد بگیری

چقدر خوب

پس وقتی یاد بگیرم حسی خوبی بهم میده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیاطی آدم وخسته میکنه من بلدم ولی اصلا حوصله ام نمیگیره فقط آرایشگری برای روحیه خوبه

هرکاری حوصله میخواد حتی ارایشگری

من میخوام برای خودم یاد بگیرم

امیدوارم دیگه واسه خودم حوصله داشته باشم😁

فکر کنم منم همینطوری اولش مثل این دیوونه ها بشم😂😂 ولی خداروشکر کسی بهم نمیگه تو نمیتونی یاد بگیری ...

حس اعتماد بنفس‌.دخترداییام‌میگفتن.اگه میخوای برو ولی بدردت نمیخوره.تو مال اینچیزا نیستی.الان ک مانتو هامو میبینن شاخ دراوردن.میگن کاش ما هم رفته بودیم.یکیشون ک هی میگفمیخوام موسسه زبان بزنم.بلوف میزد.الان ک منودید میگه میخوام خیاطی برم😂😂

خاطرات تو و دنیای مرا سوزاندند.تا فراموش شود یاد تو هرچند نشد.....
2728
حس اعتماد بنفس‌.دخترداییام‌میگفتن.اگه میخوای برو ولی بدردت نمیخوره.تو مال اینچیزا نیستی.الان ک مانتو ...

😂😂😂😂

اتفاقا اینا از حسودیشون میگن ولی نمیدونن این حرفا باعث انگیزه بیشتر میشه تا ضایعشون کنی و بگی دیدی تونستم. 

😂😂😂😂 اتفاقا اینا از حسودیشون میگن ولی نمیدونن این حرفا باعث انگیزه بیشتر میشه تا ضایعشون کنی و ...

سخت نیس دقت‌میخاد

مرسی عزیزم که اومدی و راهنماییم کردی😍😍

فدات.ولی هروقت فکر میکنیم چیزی بلد نیستیم.اتفاقا تو اون چیز باتمرین ماهرمیشیم.تو هرچیزی استعداد داریم باید کشف بشه

2738
فدات.ولی هروقت فکر میکنیم چیزی بلد نیستیم.اتفاقا تو اون چیز باتمرین ماهرمیشیم.تو هرچیزی استعداد داری ...

دقیقا

منم میگم ادم باید امتحان کنه💪💪💪💪

تا امتحان نکنه که نمیتونه بفهمه از پسش برمیاد یا نه

آره راست میگی پس دقیق پیگیری کنم و برم تو کارش انشالله بتونم از پسش بربیام من تو خیاطی صفر صفرم ...

موفق باشی 

منم اونطور بودم.😁

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

سلام من الان دارم همون دوره ۶ماهه خیاطی رو میبینم یکم الگو کشیدن حوصله و زمان میخواد اگه علاقه داری حتما برو من که خیلی راضی ام با وجود اینکه خسته میشم اما حال و هوام خیلی بهتر شده هر چی هم دوست داشتم واسه خودم میدوزم نیازی نیست انقد گرون بخرم

یــ★ـــه روز خــ★ـوب میـ★ـــاد
دقیقا منم میگم ادم باید امتحان کنه💪💪💪💪 تا امتحان نکنه که نمیتونه بفهمه از پسش برمیاد یا نه

منم هیچی بلد نبودم حتی فکر نمیکردم بتونم یه دامن بدوزم اما کم کم خیلی خؤب یاد گرفتم حتما برو

یــ★ـــه روز خــ★ـوب میـ★ـــاد
منم هیچی بلد نبودم حتی فکر نمیکردم بتونم یه دامن بدوزم اما کم کم خیلی خؤب یاد گرفتم حتما برو

مرسی عزیزم

منم 4ماهه کلاس میرم و الان راحت برای خودم شلوار و شلوارک و مانتو و تونیک و... میدوزم

فقط حوصله و دقت میخواد

خیلی خوبه که رفتی کلاس

کلا خیلی خوبه که آدم یه هنر و مهارتیو یاد بگیره

مرسی عزیزم منم 4ماهه کلاس میرم و الان راحت برای خودم شلوار و شلوارک و مانتو و تونیک و... میدوزم فق ...

سلام عزیزم. اوایل می تونستی برای خودت بدوزی؟ منظورم اینه پارچه خراب کردی؟ کج و ماوج برش زدی؟ من خیلی دپرس شدم یه مدل مانتو کیمونو خیاط بهم یاد داد ولی خودم نتونستم خوب در بیارم😕

الحمدلله رب العالمین ( خدایا شکرت)
2706