2703
2553
عنوان

راجع به خیاطی سوال دارم

939 بازدید | 32 پست

سلام دوستان

خوبین؟ 

مادرم چند وقتیه که اصرار میکنه که برم خیاطی و میگه هزینه کلاسو خودش میدهولی برم خیاطی یاد بگیرم. 

به نظرتون خیاطی به صرفه هست؟ 

حالا بحث خیاطی واسه غریبه نباشه، فقط برای خودم و خانواده ام. 

یعنی میخوام بدونم می ارزه 6 ماه وقت بزارم رو خیاطی؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برای 6ماه ارزششو داره.چنده شهریش؟

در طول عمر به کارت میاد . برای یه مهمونی لازم نیس به خیاط احتیاج داشته باشی. اگه مثلا مانتو نتونستی انتخاب کنی خودت می دوزی. و الی اخر

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
2456
برای 6ماه ارزششو داره.چنده شهریش؟ در طول عمر به کارت میاد . برای یه مهمونی لازم نیس به خیاط احتیاج ...

خیاط آشناست

دخترعممه

برای دوره پیشش که ماهی 100 تومن میگرفت

من همین الانش اکثر لباسامو همین دخترعمم میدوزه برام از مانتو شلوار تا شومیز و لباس مجلسی و پالتو. 

من خیاطی دورشو دیدم مدرکم گرفتم ولی بعدا فهمیدم حوصلم نمیکشه دوخت و دوز کنم آرایشگری رفتم اونو خیل ...

منم عاشق ارایشگری هستم ولی خب متاسفانه اون هزینه بسیار زیادی میخواد برای یادگیری و من هزینشو ندارم. 

کلا من عاشق نقاشی، طراحی، ارایشگری و خیاطیم. 

2714
یا باید بری اموزشگاه ارایشگری یا مستقیم بری وردست یه آرایشگر به عنوات کاراموز وایسی کار کنی

احساس میکنم اصلاح ابرو سخته ...شاید اصلا استعداد نداشته باشم ولی بقیه برام راحتن 

برای ظهور امام زمان یه صلوات بفرستین😘
خیاط آشناست دخترعممه برای دوره پیشش که ماهی 100 تومن میگرفت من همین الانش اکثر لباسامو همین دخترع ...

عالیه 

حتما برو

لا اقل لباس ساده هاتو خودت می دوزی یا لباس خودت و خانوادت رو تعمیر می کنی . بلند کوتاه بود اندازه می کنی . بعضی وقت ها تعمیر لباس های حاضری حتی لازم تر از دوختن یه لباس تازس. 

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
احساس میکنم اصلاح ابرو سخته ...شاید اصلا استعداد نداشته باشم ولی بقیه برام راحتن 

تا امتحان نکنی نمیتونی بدونی حتما استعدادشو داری یا نه

ولی اگه دوست داری یه دوره کوتاه خودتو محک بزن

عالیه  حتما برو لا اقل لباس ساده هاتو خودت می دوزی یا لباس خودت و خانوادت رو تعمیر می کنی . ب ...

آره راست میگی

پس دقیق پیگیری کنم و برم تو کارش

انشالله بتونم از پسش بربیام

من تو خیاطی صفر صفرم

یعنی حتی اسامی لوازم خیاطی رو هم نمیدونم😌😌

آره راست میگی پس دقیق پیگیری کنم و برم تو کارش انشالله بتونم از پسش بربیام من تو خیاطی صفر صفرم ...

منم مث تو بودم نمیدونستم علاقه دارم یا ن.حتی بلد نبودم سوزن نخ کنم.رفتم دوره دیدم اولاش گیج میشدم.زود خستع میشدم.پشیمون هم شدم.ولی بعدش تمرین کردم.خوشم اومد.الان کلی مانتو شلوار دوختم.همه میگفتن تو نمیتونی ولی من تونستم همشون میگن ماهم میریم یاد بگیریم

خاطرات تو و دنیای مرا سوزاندند.تا فراموش شود یاد تو هرچند نشد.....
2706