2733
2739
اگه تاثیر منفی باشه که کلا باید بیخیال کنکوربشم..😭ترمیم معدل چیه 

دوباره امتحان نهایی بمیتونی بدی,قبلا که قانونش این بود که نمره بهتر رو برات میزاشتن الانو نمیدونم,من امسال دامپزشکی مشهد قبول شدم هی با این قانوناشون بیشتر تحریک میکنن که برم :(

به هر حال ببین هفتاد درصد کنکوره+ده درصد مثبت+بیست درصد قطعی(۱۶/خورده ای دیپلم+۳/خورده ای پیش دانشگاهی)

باردار نیستم:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا عقد کردم.دیگه حواسم پرت شد. چندتادرسوافتادم.الانم که ذهنم اصلایاری نمیکنه. چندسال واسه کنکورم ...

برو غیرانتفاعی اونارو پاس کن ...

برای ظهور امام زمان یه صلوات بفرستین😘
ببین من کلا دیپلم پیشوندارم.بایدچکارکنم.ازدواج کردم کلا مومدم ازهمه چیز.حالا بایدچکارکنم؟ دانشگاه ر ...

اها سوم دبیرستانو کامل خوندی؟تجدید و اینا نداشتی؟

ببین تا جایی که میدونم امسالم مدارس بزرگسالان پیش دانشگاهی نظام قدیم رو ارایه میدن,ولی حواست باشه ها این اخرین فرصتته که بتونی تو نظام قدیم کنکور بدی سال۹۹کنکور نظام قدیم نداریم, حتما برو اموزش و پرورش دقیق ترشو بپرس ,

تا پیش دانشگاهیو نخونده باشی دانشگاه از شاخه نظری نمیشه بری

2728
چرا عقد کردم.دیگه حواسم پرت شد. چندتادرسوافتادم.الانم که ذهنم اصلایاری نمیکنه. چندسال واسه کنکورم ...

اهان خب پس پیش دانشگاهی رو مدرسه رفتی,باید دی ماه امتحانایی که نهایی کشوری بوده رو بدی حتما 

2740
خیلی خوب بوددددد 

لطف داری,خودم فک میکردم ازاد قبول بشم ولی دیگه متاسفانه نشدم,ریاضیمو وقت نکردم بزنم بیشتر از دست خودم عصبانیم:(

گرچه الان ۱۰تا از دوستام سهمیه ایثارگران داشتن و همه پزشکی و دارو مشهد قبول شدن بارتبه های۱۷هزار و…!

دیگع سهمیه ها رو ور میدارن؟؟

نه بابا خود مجلسیا که بیشترشون رزمنده و این چیزان! سهمیه ها پابرجاست ولی از امسال به ضرر امثال من که سهمیه ندارم میشه چون فرزندان رزمندگان هم که سهمیه پنج درصد دارن وارد یهمیه ۲۵درصد ایثارگران میشن و جمعیتشون خیلی زیاد میشه و جای خالی مازاد ۲۵درصد رو از بدون سهمیه ای ها نمیگیرن بلکه از پنج درصدیا میگیرن,

یکم پیچیده است ولی خیلی چیز مزخرفیه!