2733
2734
عنوان

ماماني هاي ارديبهشت ٩٨

| مشاهده متن کامل بحث + 49311 بازدید | 10232 پست

سلام منم به حساب خودم باید اردیبهشت زایمان کنم و کلا چقدم برنامه ریزی کردیم ک اینموقع نی نی بدنیا بیاد

اما اولین سونو ک رفتم برام زده دوم خرداد دکترم گفت تا سونوان تی صبر کن احتمال اشتباه تو سونو اول زیاده 

اینقدرم دستگاهش قدیمی بود ک نگو

تاریخ تولد همسرم ۲۲اردیبهشته به حساب خودم نی نی باید۲۶اردیبهشت بیاد

خدایا اینبار کنجدمو سالم بذار بغلم🙏🙏🙏🙏
سلام منم به حساب خودم باید اردیبهشت زایمان کنم و کلا چقدم برنامه ریزی کردیم ک اینموقع نی نی بدنیا بی ...

عزيزم ايشالا همون تاريخي كه بهتره بياذ جونم

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها يه سوال خلق و خوي شما هم عوض شده؟  من حس ميكنم افسردگي گرفتم

منم عصباني ميشم و خيلييييي احساساتي شدم كلا اشكم دمه مشكمه

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
من زود عصبی میشم😂😂😂

عزيزم غربالگري چيكار ميكنن فقط سونو هس؟!؟! من امروز دكتر بودم برام واسه ١٢ ابان تجريز كرده 

گفتي كجا رفتي؟!؟! راضي بودي؟!؟! 

عزيزم غربالگري چيكار ميكنن فقط سونو هس؟!؟! من امروز دكتر بودم برام واسه ١٢ ابان تجريز كرده  گف ...

هم آزمایش خون هم سونو ، من سونو رفتم پارمیس دکترم گفته بود خیلی خوبه آزمایشگاهم رفتم نیلو آره من راضی بود ، خواهرمم که باردار بود رفته بود اونم راضی بود

جانی و دلی ای دل و جانم همه تو 💖👶👫💖
هم آزمایش خون هم سونو ، من سونو رفتم پارمیس دکترم گفته بود خیلی خوبه آزمایشگاهم رفتم نیلو آره من راض ...

آدرس هارو بهم ميدي؟!؟! 

2740
هم آزمایش خون هم سونو ، من سونو رفتم پارمیس دکترم گفته بود خیلی خوبه آزمایشگاهم رفتم نیلو آره من راض ...

دكتر منم گفت نيلو خوبه 

ازمايش خون هس؟!؟! ناشتايي ميخواد؟!؟! 

آزمایشگاه نیلو : خیابان ولیعصر ، بالاتر از پارک ساعی ، خیابان سی و دوم پلاک 4 تلفن 8942

سونو پارمیس : چهار راه جهان کودک، ضلع شمال غربی چهار راه،ساختمان پزشکان 66 جهان کودک تلفن 88205755

سرچ كردم وليعصره؟!؟!  ميگن نيلو خودش ميبره سونو؟!؟

معرفی میکنه من چون خواهرم قبلا رفته بود میدونستم باید برم پارمیس اول رفتم سونو بعد آزمایش

شما بپرس شاید جای دیگه رو به شما معرفی کردن

دكتر منم گفت نيلو خوبه  ازمايش خون هس؟!؟! ناشتايي ميخواد؟!؟!

آره خون، نه نمیخواد اتفاقا صبحانه باید خوب بخوری که نی نی تکون بخوره😍

آره خون، نه نمیخواد اتفاقا صبحانه باید خوب بخوری که نی نی تکون بخوره😍

اووووف قربونش برم

تكون هارو بهت نشون ميده؟!؟! از كي بايد وقت گرفت؟!