2737
2734
یا شوهرت رو بنداز جلو که بزنگه

من خودم چون مارو‌دعوت نمیکنه مثلا برادراشو صدا میزنم دعوتش نمیکنم ولی خودشو میندازه دیگه ولی شوهرش نمیاد عقل نداره بهش برمیخوره این نفهمه

اخه به بعضیا میگم اینجوری میگن اخرم میءن شوخی کرده تو نازک نارنجی هستی 😕

من خودم آدم حساسیم میگم پشت شوخی همیشه ی چیز جدیه الکی میگن شوخی بود بهم برمیخوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه منم خیلی پیش اومده این مدلی مهمون بیاد منم ناراحت میشم بیشترم بخاطر اینکه خب مثلا تدارک یه تعداد خاصو دیدم دلم میخواد غذام و مهمونیم ابرومندانه باشه و از مهمون دعوتیم بخوبی پذیرایی کنم و یا شاید دلم نخواد یه نفر عمرا پاشو خونم بذاره وقتی من تا حالا احترامی ازش ندیدم و دعوتم نکرده وقتی اضافه میشن همه چیت بهم میریزه حالا خواهرم خونه ما نه اما خونه مادرم این مدلی هست مثلا مامانم مهمون داره چون من شاغلم و بچم اونجاست خب میدونه هستم و تدارک میبینه بعد که سفره پهن میشه یهو یکی در میزنه خواهرم و دوتا بچه هاش خب سه تا ادم بزرگ هستن دیگه و ماشاالله بخور اگرم قیافه ات بره تو هم خواهرم تا عمر داره گله میکنه بعدمومیخواد واسه شوهرشم غدا ببره خب کارد بخوره تو اون شکمت تو که برنامه اومدن داری زنگ بزن بگو ماهم میایم بدبخت مامان که حرفی نداره اینقدر ازین اخلاقش بدم میاد

محتاجم به دعا
من خودم آدم حساسیم میگم پشت شوخی همیشه ی چیز جدیه الکی میگن شوخی بود بهم برمیخوره

اره دقیقا یبار مامانم پیش اونیکی خالم گفت کدوم بچتو دوس داری اونم گفت هر دوش ادم هردوشو دوس داره فلان فلان مامانم گفا نه بلاخره یکی بیشتر عزیزه ادم دوس داره دیگه کلی گفتن اخرم مامانم گف وای فاطیما شوخی بودا چشمک زد منم ...فرض کردن😆😆

فروشگاه من :انواع ست روسری وساق با دامن زیور الات تزئینیmahhgol77@ این ایدیمه لطفا پی ام بدین تا براتون لینک بزارم
2731
واسه منم خیلی پیش اومده این مدلی مهمون بیاد منم ناراحت میشم بیشترم بخاطر اینکه خب مثلا تدارک یه تعدا ...

آره دقیقا اگه کم بیاد آدم شرمنده میشه خجالت میکشه باید زنگ بزنه یا سنگین باشه وقتی دعوتت نکردم یعنی نیا دیگه بخوام زنگ میزنم

اره دقیقا یبار مامانم پیش اونیکی خالم گفت کدوم بچتو دوس داری اونم گفت هر دوش ادم هردوشو دوس داره فلا ...

منم همیشه بهم برمیخوره ولی الکی لبخندمیزنم هیچی نمیگم