2737
2734

والا با خوشی برهورد میکنم یکی عب نداره مهمون حبیب خداس

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من فقط یادمه بچه بودم خالم بهم گفت فلان روز بیا خونمون گفتم نه اونم اصرار کرد بعد اون روز رفتم خونشون مهمون هم داشتن غریبه هم نبودن یه حرفی زد که الانم فکرشو میکنم اعصابم خورد میشه و به خودم فحش میدم چرا رفتم

فروشگاه من :انواع ست روسری وساق با دامن زیور الات تزئینیmahhgol77@ این ایدیمه لطفا پی ام بدین تا براتون لینک بزارم

یبار دوستامو دعوت کردم خونم

به تعداد دسر درست کردم یه دونه اضافا هم برای شوهرم

یکی از بچه ها خودش که اومد هیچ با بچش

جاریشو بچشو با همراه پسر خواهر شوهرشم اورده بود 😖

انقد ضایه شد

تازه انتظار داشت واسه بچه های ۳ ساله هم یه دسر کامل بزارم

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!

مثلا برادرشوهرم از شهرستان اومده جمعه ناهار دعوتش کردم خواهرشوهرم پاشده اومده تازه قیافه هم میاد مهدی(شوهرش)نیومد گفت دعوتم نکردن آخه بیشعور خودتم دعوت نکردم چون برادرشوهرم شام خونش دعوت بود شنید ما دعوتش کردیم پاشده اومده از خوش شانسیم همیشه غذا زیاد درست میکنم دستم به کم نمیره