2733
2734
عنوان

احساس همسر به دختر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1716 بازدید | 49 پست
چیزی نمیگه و همین اذیتم میکنه دریغ از کمی خوشحالی انگار چون دختر مال منه کلا بی تفاوت بهش و میترسم ...

دقیقا چهارسال پیش همین اتفاق برام افتاد پسردوست داشت وقتی گفت دختره ئه کلمه هم بامن حرف نمیزد چیزی نمیخورد چندروزبه همین وضع گذشت من دق کردم تواین چ ندروزبعدش خوب شدالان هم که عاشقه دخترشه

حال دلم خرابه برام دعاکنید🌹🌹

شوهر من طوری بود که گفت سقطش کن

تا روز اخر زجرم داد

هر روز گریه میکردم

براش هییچ چیزی خرید نمیکرد

می گفت نمیخوامش

گریه میکرد که الان تو فامیل مسخره میشم 😐😐 دوبار رفتم خونه مادرم از دستش. زنگ میزد مامانم عذابمون میداد...

فردای روزی که زایمان کردم عاشقش شد. طوری که الان یه ثانیه ازش دور بشه، عمرش نصف میشه

انقدر ناز این دختر را میکشه که آدم شاخ درمیاره...

هر چند خیلی احمق هستن و خدا از سر خودشون و اون کسی که این فکر را تو ذهنشون کاشته، انشاله که نگذره... اما دختر انقدر شیرینه که خودشو سریع جا میکنه تو دلش

بازم خدا لعنتشون کنه، اول شوهر خودمو که انقدر زجرم داد، انقدر گریه کردم و انقدر حرص خوردم، تا دخترم با بیماری قلبی به دنیا اومد... 

بگیر به تخمکت حرف و رفتارشو

مثل من غصه نخور، بچه ات مریض بشه دور از جوون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا حفظشون كنه❤️

آمییییییییین😍

ان شاا...ماله همه رو

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2731

من كه قبل ازتشخيص جنسيت فكر كردم پسر شوهرمم ميگفت پسر ولي رفتم گفت دختر شوهرمم اوايلش باور نكرد يه جوري شد اما الان بدجور دختر دوست شده عاديه اخه بعضي ازمردا پسر دوستن بعضي دختر دوست ولي فرقي نداره وقتي بياد ديگه ازش دل نميكنه هرطورباشه بچشه من كه راه به راه داره واسش اواز ميخونه حسوديم ميشه😑هوووداره ميادبرام😁😁😁