2737
2734
عنوان

احساس همسر به دختر دار شدن

1716 بازدید | 49 پست

سلام عزیزان

من رفتم سونو غربالگری دوم بهم گفتن نی نی دختر ولی همسرم هیچ واکنشی نداره حتی انگار ناراحت

بهم تبریک نگفت و اصلا براش جالب نیس

چی کار کنم؟ شما تجربه مشترک داشتید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من باردار نشدم ، اقدامم نکردم اما همسرم هر موقع اسم بچه میاد میگه کاکل زری، استدلالش هم اینه که اولی پسر باشه که بزرگ میشه مواظب خواهرش باشه

چشم های او ضریح مقدسند، منزلگاه ابدی بوسه
2738

من پسر دوست داشتم شوهرمم همینطور و قصد داشت اگه پسر شد اسم بابای مرحومشو بذاره روش اما به روی خودش نمیاورد میگف فرقی نمیکنه وقتی سنو بهم گفت دختره من خیلی ناراحت شدم حساب گریه کردم اون فقط میخندید بعد کلی باهام حرف زد و آرومم کرد . اما هنوز احساس میکنم اونم دلش دنبال پسره چون خیلی بی ذوقه هنوز کامل سیسنونیشو ندیده .

و خدایی که بشدت کافیست

من برعکس شما بودم دختر میخواستیمو پسر شد شوهرم کلا چند وقت سر سنگین بود الان که بدنیا اومده جون میدیم واسش 

شوهرم دیوونشه

سخت نگیر حساس نشو خوب میشه

تنها آرزوم اینه هیچکس به هیچ دلیلی غصه نخوره 🙏🏼

خداروشكر اول سالمه

بعدم مطمعنا عاشقشه ولي خب پسر رو شايد ترجيح ميدادن به دلايل خودش كه وقتي بدنيا بياد مطمعن باش نظرش عوض ميشه 

ميدوني منم شوهرم پسر دوست داشت ميگه ميخام همجا با خودم ببرم يار و ياور من ميشه😐 ولي خب دختر واسه مادر بهتره شايد اين فكرو كرده

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!
2706