2737
2734
عنوان

خداروشکر جوابمو داد حاجتم رو گرفتم❤️+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3110 بازدید | 279 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان داشتم برا یکی دیگه میگفتم ک چرا قفله. اخه هرکاری کردی پیامام نمیرفت ارسال نمیشد. تو تاپیکا دیگه ...

اشکال نداره عزیزم درست میشه نگران نباش سایته دیگه بگیر نگیر داره اینجا پیام بده😉

ملیکا جون من خیلی تهوع دارم و فقط به ترشی میل دارم بنظرت بچه ام چیه☺️

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
دعوته دوستیمو ک قبول کردی بهم اونجا پیام بدیم. هروقت درست شد تاپیکم قفلشو باز میکنم ک اونجا دوره هم ...

باشه عزیزم حتما موافقم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2731
من برم خانومی یوقت شوهرم زود میاد   برم یکم جمو جور کنم خونرو. فعلا خانمی😘

برو عزیزم بهت پیام میدم 😘😘

اشکال نداره عزیزم درست میشه نگران نباش سایته دیگه بگیر نگیر داره اینجا پیام بده😉 ملیکا جون من خیلی ...

چی بگم به نطرم پسره. اخه منم سره پسرم اینجوری بودم سره دخترم چیزا شیرین. گلم به جنسیت فک نکن به این فک کن ک سالم باشه و اروم . 

چی بگم به نطرم پسره. اخه منم سره پسرم اینجوری بودم سره دخترم چیزا شیرین. گلم به جنسیت فک نکن به این ...

مرسی عزیزم برام جنسیت مهم نیست دختر خیلی دوست دارم پسر هم همینطور

فقط کنجکاو شدم 

فعلا عزیزم برو میدونم کار داری بعدا پیام میدم بهت

2738
مرسی عزیزم برام جنسیت مهم نیست دختر خیلی دوست دارم پسر هم همینطور فقط کنجکاو شدم  فعلا عزیزم ...

هستی 😔 

هرروز شوهرم میره دنباله پسرم. دیشب به مادرش میگفت دیر میاد. 

منم عروب شد نزدیکه تعطیل شدنه پسرم گفتم نکنه شوهرم نره بچم بمونه تو خیابون. اس دادم بهش ک بچرو میاری جواب نداد.

دوباره گفتم اگه نمیاریش حداقل بگووووو بچه تو خیابون نمونه تکو تنها.

هرچقد صبر کردم خبری نشد یهو دیدم مادرش زنگ میزنه گفت برو بچرو بیار گفته من امشب ۸میام 😕

انقدددددر بهم بر خورد میمرد به خودم پیام بده حتی با عصبانیت حتی با لحنه بد بهتر بود تا زنگ بزنه به مادرش تو مهمونی بگه من دیر میام بگو ملیکا بره دنباله بچه. 😭😭😭

خاستم درست باهاش برخورد کنم دیدم نه لیاقت نداره 😠

هستی 😔  هرروز شوهرم میره دنباله پسرم. دیشب به مادرش میگفت دیر میاد.  منم عروب شد نزدیکه ...

هستم عزیزم

ای بابا.. کار بدی کرده ، ملیکا جون الان مثلا میخواد مغرور بازی در بیاره میدونم خیلی اعصابت خورده و بهم ریختی ولی عصبانیتت رو به روش نیار چون میخواد تورو عصبانی کنه 

اینطوری خوشحال میشه میگه صداشو در آوردم

اصلا اومد عکس العملی نشون نده باهاش بحث نکن بزار خودشو جمع کنه بفهمه چه اشتباهی کرده

الاناست ک بیاد. به خدا قصد کرده بودم کش ندم دیدم نه مصه بچه هاست داره لج میکنه . منم میشم نقطه مقابل ...

باشه عزیزم برو ولی تروخدا عصبانیت بروز نده بچه ات گناه داره از مدرسه اومده طفلی بزار ببخشیدا اون ضایع بشه نه اینکه شما

الاناست ک بیاد. به خدا قصد کرده بودم کش ندم دیدم نه مصه بچه هاست داره لج میکنه . منم میشم نقطه مقابل ...

سلام ملیکا جان خوبی عزیزم؟ در چه حالی؟

سلام گلم. خوبم .بدک نیستم. همش دلم شور میزنه تپشه قلب گرفتگ دلم هری میریزه. 😕😓 تو چطوری خانمی .نی ...

دلت شور نزنه انشالله کم کم آشتی کنید جو خونه رو مثبت کن .. من به شخصه با قهر طولانی موافق نیستم ارزش زندگی بالاتر از این حرفاست..

ممنون عزیزم خوبیم خداروشکر❤️

2706