2726

سلام دوستان نذر کرده بودم برای نی نی دار شدن به امام حسین متوسل شدم که جوابم رو بده ..

همین جا تاپیک زدم و تا آخر صفر با دوستانم قرار گذاشتیم زیارت عاشورا بخونیم راس ساعت ۷ بعد از ظهر..

خداروشکر زودتر از اون چیزی کهفکرش رو میکردم باردار شدم.. ممنونم از خدا ممنونم از امام حسین..

ممنون از شما دوستان گلم که تو مدتی که سقط کرده بودم خیلیاتون همدردی کردین باهام و مرهم بودید رو ناراحتیام🙏🏻❤️😘

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

عزیزم الهی شکر خیلی خوشحال شدم

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اول که بی بی زدم ی صفحه سفید اومد 

ببینید حتی یک هاله هم ننداخت!!دوستام گفتن خرابه

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

مبارکه،به خوشی و سلامتی،برای منم دعا کنید مشکلاتم حل بشه،خیلی خستم دیگه

شاید مهمترین فکری که باید در مورد ازدواج کرد همینه که این آدم میتونه پدر خوبی برای بچه من باشه؟ وقتی پای بچه وسطه  حتی خود آدمم دیگه خیلی مهم نیست

عکس چک بی بی 😍😘😍

مبارکت باسههههههه

در خونه امام حسین و هرکی بزنه دست پر برمیگرده

یکی مثل #علیزاده تو دلِ کفر یه تنه داره شبکه‌های زنجیره‌ایِ ضددین و نظام و انقلاب رو میکوبه !از اتحاد ایران دم میزنه !یکی هم تو دلِ شیعه‌خونه تمام دغدغه‌ش اینه ک تو هیئت ماماناتون رو نفرستید خواستگاری یا فلان غذا رو پختم یا بریم فلان مداح روضه بترکونه!!!دومی تازه فریادم‌ میزنه#ما_اهل_کوفه_نیستیم!...

وااااي عزيزممممم خداروشكر تبريك ميگم گلم

براي منم دعا كن تو سونو نه ساك بود ن جنين گفتن شايد خارج از رحمي البته سونو شكمي

حالا گفتن شايد واژينال نشون بده

منم ايشالا ميخوام از عاشورا تا چهلم امام زيارت عاشورا رو شروع كنم 

التماس دعا دارم خيلي منم دعا كن

بعد این شکلی شد

وااااي عزيزممممم خداروشكر تبريك ميگم گلم براي منم دعا كن تو سونو نه ساك بود ن جنين گفتن شايد خارج ا ...

حتما هفته پنج رفتی که دیده نشده

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
2706