2733
2734

سلام خواهریا پسرم ۱۷ روزشه نافش روزه ۶ام افتاد پنجشنبه ختنه اش کردیم از پنجشنبه تا حالا از بس گریه کرده از نافش خون میاد الان دستم به نافش خورد جیغش رفت بالا می خوام ببینم کسی تجربه داشته خطریه؟کلی گریه کردم نکنه خدای نکرده خطری باشه عصر می خوام انشاالله ببرمش دکتر😢

خدایا بابت تموم نعمت هات شکر🤗 دوستیا بیاید تو همه ی مراحل زندگیمون شاکر خدا باشیم😍🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه عزیزم طبیعیه نگران نباش یه پارچه تمیز وسطش یه سکه بزار روشم پنبه روی نافشو ببند تا چن وقت نزار جیغ بزنه خوب خوب میشه

خواهش میکنم برای اینکه یه خونه جایی ک مد نظرمه بخرم یه صلوات مهمونم کن خواهش میکنم اگه صلواتو برام فرستادی از ته دل باشه ممنونم عزیزانم❤️
2738
چقدر زود ختنه کردی نافش ورم نداره

آخه میگن هرچی کوچیکتر باشن بهتره نمی دونم والا

نافش نه ورم نداره

خدایا بابت تموم نعمت هات شکر🤗 دوستیا بیاید تو همه ی مراحل زندگیمون شاکر خدا باشیم😍🙏🏻
نه عزیزم طبیعیه نگران نباش یه پارچه تمیز وسطش یه سکه بزار روشم پنبه روی نافشو ببند تا چن وقت نزار جی ...

آخه دسته من نیس که یه دفعه گریه میکنه تا میام آرومش کنم طول میکشه واقعا هول میشم اون لحظه😢

2706