2752
2734
عنوان

مامانا لطفا بیاین از ناف پسرم خون اومده😢

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 40 پست
عزیزم سخته وقتی بچه گریه میکنه دلت هزار راه میره منم این دورانو گذروندم 

آره واقعا منم بچه ی اولم بی تجربه ام از روزی که ختنه اش کردیم زیاد نمی خوابه همش خوابو بیداره

خدایا بابت تموم نعمت هات شکر🤗 دوستیا بیاید تو همه ی مراحل زندگیمون شاکر خدا باشیم😍🙏🏻

نه درد نداشت ولی دکتر که بردم گفت هنوز کامل جوش نخورده واسه اونه و اصلا جای نگرانی نداره.اتفاقا دختر خواهرمم همونطوری شد. دیگه تو اون نگران نشدیم چون تحربشو داشتیم.و دکتر گفت هیچی نزن و لباس دکمه دار بپوشون قسمت نافش بزار بیرون باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله منم بچه اولم بود هزار استرس دکتر گفت بخاطر اینه موقع زور زدن یا جیغ زدن ی قطره دو قطره طور ...

یعنی دردی هم که داره نگران کننده نیس؟

خدایا بابت تموم نعمت هات شکر🤗 دوستیا بیاید تو همه ی مراحل زندگیمون شاکر خدا باشیم😍🙏🏻
2731
نه درد نداشت ولی دکتر که بردم گفت هنوز کامل جوش نخورده واسه اونه و اصلا جای نگرانی نداره.اتفاقا دختر ...

ممنون عزیزم انشاالله هر چی از خدا می خوای بهت بده

منم بچه اولمه سخته 

من هنوز نتونستم تنها باشم باهاش حتما باید یکی پیشم باشه وگرنه دستو پامو گم میکنم

نه باز هر چی تو ذهنت سوال بنویس غروب از دکترش بپرس

ممنون عزیزم خدا خیرت بده

من بیشتربه خاطره دردی که داره نگرانم