2733
2739

سلام .بچه ها دیروز صبح یه پیام برا شوهرم میاد از سامانه بام بانک ملی که ورود شما رو به سامانه خوش آمد میگوییم شوهرم هم اداره بوده اصلا پیگیر نمیشه چیه .سرش شلوغ بوده میگه لابد تبلیغاتیه

تا اینکه بعد از ظهر یه پیام اومد که ۲۰ ملیون از حسابش کسر شده بود 😢خلاصه سریع زنگ زد ۱۱۰ پیگیر شد گفتن حسابتان هک شده یه نفر به جای شما عضو سامانه بام شده و بعد اینترنتی به حساب خودش پول واریز کرده

امروز شوهرم رفت شکایت و آگاهی خلاصه یه نامه داده که بره بانک حساب طرف رو دربیارن همونجا پلیس فتا شماره حساب رو زده به نام یه خانم تو تهرانه حتی شماره موبایل هم داد که البته خاموش بود

فردا قراره بره بانک با نامه قضایی که حساب رو مسدود کنه البته ۱۰۰ درصد حساب هم جعلیه .جالب تر این که به اسم شوهرم ۵ تا حساب باز کرده بود که همش رو پلیس دستور انسداد داد

هنوز تو شوکم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چطوری؟🤔

برای افتتاح حساب باید همسرت حضور داشته باشه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

شماره حساب وموبایل همسرتون رو احتمالا داشته...وگرنه چجوری اینکاروبکنه؟؟جایی خریدنکردین که کارت روبدین مغازه داربکشه؟؟؟هک حساب روخبر ندارم چجوریه

ولی فک کنم باید شماره حساب طرف رو داشته باشن