2733
2734
عنوان

دچار کلاهبرداری اینترنت شدیم😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2618 بازدید | 55 پست
اره رمز دوم داشته ولی کلا دو بار کار اینترنت ازین حساب کرده .تو سامانه بام که بخوای عضو شی کد تایید ...

شوهرت پول تو حسابش زياد داشته؟ 

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.

از تلگرا م طلایی و فیلت رشکنهای داخل موبایل و کامپیوتر غافل نشید...یه برنامه هم بود میگفت شماره تلفن اصلی و مشخصات خودتون رو تو شبکه ها شیر نکنین که باعث سو استفاده میشه... اینها هم ممکنه تو سرقت شما دخیل باشه.

همیشه زرنگ باشین و یه کارت رو برای کشیدن و رمز دوم انتخاب کنین که توش هیچی نباشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شوهر منم خیلی ادعا داره حواسش جمعه😣

اره دقیقا مث شوهر من 

منم بهش گفتم پس تو که خیلی ادعات میشه هیچکس و قبول نداری تو دیگه چرا اینکارو کردی اخه بیچاره خودشم فهمید چقدر اشتباه کرده ولی دید من خیلی حرص میخورم به روی خودش نمیاورد میگفت ول کن بابا واقعا غصه میخوری مگه ؟!!

خدایا شکرت که هوامونو داری   خدایا همه امیدمون به خودته فقط خودت   نفسای من گل پسرام  خدایا خودت مواظبشون باش  
اره رمز دوم داشته ولی کلا دو بار کار اینترنت ازین حساب کرده .تو سامانه بام که بخوای عضو شی کد تایید ...

یا این فرضیه ای ک میگی هس یا اینم ک یه آشنا اینکارو کرده ک دسترسی ب گوشی شوهرت داشته ک اسمسو پاک کنه

الان گوشی منم برای بانک کشاورزی هربار ک وارد موبایل بانک بسم برام اسمس میاد

ببین ما یبار تو خوابگا ک بودیم دوستم یروز دید ۲۰۰ تومن از حسابش کم شده

رفت بانک و خلاصه گفتن خانوم خودت برداشتی از عابربانک همینجا پول برداشته شده

اونم گف ۸ صب جمعه من خواب بودم و فلان و اینا خلاصه دوربینای اونجا رو چک کردن دیدن هم اتاقیش اومده کارتو یواشکی برداشته پول گرقته بعدم کارتو گذاشته سر جاش عوضی😐

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤
2740
یا این فرضیه ای ک میگی هس یا اینم ک یه آشنا اینکارو کرده ک دسترسی ب گوشی شوهرت داشته ک اسمسو پاک کنه ...

اخه گوشی ش رو جایی نمیزاره بعد هم شوهرم تو ارگان دولتی کار میکنه خیلی ضایع هست همکار این کار رو بکنه