2737
2734
عنوان

داستان عبرت+ يكي از عزيزانم+زمين گرده🌏

| مشاهده متن کامل بحث + 6969 بازدید | 174 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جونم بگه٠ بعدع چن وقت مردك احمق تازه فهميد اخه چه غلطي كرده٠ ابرو نزاشته برا خودش، و اينم بگم اين كاري كه كرد روب زندگي همه تاثير گذاشت، پسر مرده(زن اولش) كع بيست اينا بود، چن ماه از خونه زد بيرون، تا يه سال اصن نگاه ننداخت تو صورت باباش و سره يه سفره نشست، و الان هم اون پسره متين و اقا، يه ادم منزوي دعوايي شد، و مجبور شدن  خواهر كوچيكرو تو يه سن كم شوهر دادن، اره فهميد كه عجب غلطي كرده، هيچ كس نكاهش هم نميكرد اين مردك رو، و تازه قدر زن اولو فهميد

خداجانم خودت بهم كمك كن   
2731
جونم بگه٠ بعدع چن وقت مردك احمق تازه فهميد اخه چه غلطي كرده٠ ابرو نزاشته برا خودش، و اينم بگم اين كا ...

من متوجه نصدم

فاتحه بخونیم واس اونی که فکرمیکنه خیلی مهمه اما مرده ای بیش نیش.😂😂😂فاااتحه.
2740

آخرش شوهره از وسط نصف میشه و میفته گوشه ی خونه و زن دوم ولش میکنه و میره و زن اول خانومانه ازش مراقبت میکنه.شوهر گریه میکنه و میگه تازه فهمیدم اشتباه کردم و قدر زن اولشو میدونه.موسیقی پخش میشه و دوربین توی چشمای اشکبار مرد زوم میکنه

پایان

خالصانه و با تمام وجود از خدا میخوام به هرکس که میخواد،راحت و زود فرزند سالم و صالح هدیه بده😍😍😍
جونم بگه٠ بعدع چن وقت مردك احمق تازه فهميد اخه چه غلطي كرده٠ ابرو نزاشته برا خودش، و اينم بگم اين كا ...

باید یه بلایی سر خود اقاهه میومد اینکه پسرش دعوایی شد و دخترشو تو سن کم شوهر داد بیشتر خانومه رو میسوزونه تا اقارو

💖
قدیما که من کاربر قدیمی بودم و زیاد میومدم نی نی سایت یه کاربری بود به اسم دماوند  ایشون همیشه ...

یادمه دماوندو 

من دیشب یه جا گفتم کاربر قدیمی ام ریختن سرم اینجا سنوات نمیدن واقعا خیلی کینه و عقده داره خفشون میکنه دلم خیلی شکست 

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
2706