2733
2734
عنوان

ببینین دخترم چی کادو گرفت😍+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 29521 بازدید | 131 پست
ممنون نرگس

نامدار باشه

ب حرف بقیه هم توجه نکن ک چرا کردیش تو چادر و اینا

همه میدونن بچه ها هیچوقت بزور کاری رو انجام نمیدن حتما خودش دلش خواسته و انتخاب خودشه و این بحث از حجاب کلا جداست

برمیگرده به الگو بودن مادر برای دختر💝💝💝💝

یا امام رضا مرسی از هدیه ی قشنگت...😍خودت مراقبش باش....دوستای گلم لطفا واسه سلامتی فندق تو دلم یه صلوات بفرستین...اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم....خدایا مرسی😍عشقمو آفریدی😍مرسی واسه اینکه بهترین مرد دنیارو به من دادی💝مرسی که بهترین خانواده ی دنیا رو به من دادی💝ومرسی که مهربونترین خانواده ی همسر رو به من دادی💝و بازهم مرسی که هیچ مشکلی نمیتونه منو ناراحت کنه💝مررررسیییییییی💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم پیشنهاد میکنم تاپیکو قفل کنی وگرنه ممکنه خیلی توهین ها به چادر و چادری ها بشنوی

نه عزیزم دوستان دیگه منو میشناسن بارها عکس دخترمو گذاشتم

دوستان بامعرفت تر از این حرفان😍

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ای جونم دلم خدا حفظش کنه 😍😍 

بچه ها اسنارتر با ذوق تاپیک زده و هر کسی عقیده ای داره با ما چه پوشش بچشو چی انتخاب کرده بزرگ که شد دوست نداشت هر طوری دلش خواست میپوشه 

خوب نیست رفتار بعضیامون 

۳۰ مهر روز جهانی لکنت زبانه مسخره بازی در نیارینا از همتون انتظار سورپرایز دارم  😂💔
2728
آخه بچه به این نازی و کوچولویی گناه داره از الان با چادر

همونجور که شما نوع پوششتون رودوست دارین و توقع دارین کسی نظربیجا راجع بهش نده ،ایشون هم طوری تربیت شدن که چادر رودوست داره و قابل احترامه براش 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
نامدار باشه ب حرف بقیه هم توجه نکن ک چرا کردیش تو چادر و اینا همه میدونن بچه ها هیچوقت بزور کاری ر ...

بله صددرصد

من اطرافیانم همه مذهبی هستن و دخترم نه تنها من اطرافیانم الگوش هستن😍😍😍

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

خانمایی که میگین چادر زوده و فلانه سرش نکن .الان من خودم کامل چادری نیستم یعنی بعضی جاها و تو هیئت ها چادرسرمه و بقیه مواقعتیپ مانتو حجابی اما دختر کوچولو سه سالم عاشق چادره طوری که همش گریه میکرد چادر رنگیشو دوست داشت بپوشه بیرون.منم براش چادر عربی کوچولو  گرفتم اینقدر ذوق کرد و خوشحالشد😍😍😍همیشه هم سرشون نمیکنیم مثلا دختر من فردا اولین بارشه که میخواد تو مراسم  شیرخوارگان سرش کنم بعدشم داخل حرمی زیارتی جایی نه که همیشه...

وقت ورود در حرم تو هوایی ام ❤️وقت خروج تازه زمینگیر میشوم  ❤️ یا حسین❤️                  اَلٔسَلام عَلَیٔکَ  یا اَباعَبدالله
2740

مگه پوشش یچیز شخصی نیست

سرمون ب زندگیه خودمون باشه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
آخه بچه به این نازی و کوچولویی گناه داره از الان با چادر

عزیزم باور کن خودش دوست داره بپوشه الان سنی نداره اجبارش کنم😍😍

خانمایی که میگین چادر زوده و فلانه سرش نکن .الان من خودم کامل چادری نیستم یعنی بعضی جاها و تو&n ...

باورت میشه این دخترم یکساله بدون چادر بیرون نمیره

دلم گرفت دخترتو دیدم بچه رو چه به این چیزا  سیاه پوش شده از الان 😞

ممنون بابت پستت عزیز

مگه پوشش یچیز شخصی نیست سرمون ب زندگیه خودمون باشه

نه فقط پوشش خودشون شخصیه انگار ،ولی خیلی راحت میتونن راجع به بقیه نظر بدن 😫

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

از اخلاق استارتر خیلی خوشم میاد جواب کامنتای بی ربطو نمیده اوناییم که جواب میده با ارامش کامل جواب میده

خانوما اگه انتظار دارین کسی به شما نگه حجاب داشته باش شما هم نباید به دیگری بگین چرا حجاب داری

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2706