2733
2734
عنوان

ببینین دخترم چی کادو گرفت😍+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 29521 بازدید | 131 پست
الهی😍مبارکش باشه

واسه نینی تو دلت از ته دلم صلوات فرستادم عزیزم

مبارکت باشه

یا امام رضا مرسی از هدیه ی قشنگت...😍خودت مراقبش باش....دوستای گلم لطفا واسه سلامتی فندق تو دلم یه صلوات بفرستین...اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم....خدایا مرسی😍عشقمو آفریدی😍مرسی واسه اینکه بهترین مرد دنیارو به من دادی💝مرسی که بهترین خانواده ی دنیا رو به من دادی💝ومرسی که مهربونترین خانواده ی همسر رو به من دادی💝و بازهم مرسی که هیچ مشکلی نمیتونه منو ناراحت کنه💝مررررسیییییییی💝

ماشاله بهش دختره گل

مبارکش باشه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسپند دود کن براش

چشم عزیزم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2728

خدا حفظش کنه 

منتظر پهن شدن رو طناب باش 

گیره هاتم خودم میزنم 😉

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 
2738
طفلکی

چرا؟

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
واسه نینی تو دلت از ته دلم صلوات فرستادم عزیزم مبارکت باشه

مررسی پرری جوووونم انشالله حاجت روا باشی عزیزم😍دستت درد نکنه خوشحالم کردی

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
لباسه کوچیک نیست؟؟؟؟

نههههه الان پوشید😓😓

سایز ۵۰

یسری هر دفعه تاپیک های رویای خیسو میبرن ب حاشیه😑ما عادت کردیم😶

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

عزیزم پیشنهاد میکنم تاپیکو قفل کنی وگرنه ممکنه خیلی توهین ها به چادر و چادری ها بشنوی

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
الهی ،مبارکش باسه  انشالله  انشالله زیر سایه اهل بیت بهترینها براش رقم بخوره

ممنون بزرگوار بابت دعای خیرت😍

2706