2737
2739
عنوان

شوهر خواهرم از بابام شکایت کرده

458 بازدید | 24 پست

دوستان کسی وکیل هست اینجا یا از حقوق سررشته داره؟به کمکتون احتیاج دارم

پارسال اذر ماه منو خواهرم با هم شراکتی ارایشگاه زدیم همه هزینه ها نصف نصف بود فاکتور خرید همش به اسم شوهرم بود جز دوتا صندلی که به اسم شوهر خواهرم بود در ضمن تو مغازه پدرشوهر خواهرم ارایشگاه زدیم که ماهرکاری کردیم اجاره نگرفتن 

سه ماهی میشه خواهرم به قصد جدایی اومده خونه پدرم منم دیدم دیگه صلاح نیست اونجا بمونیم جای دیگه مغازه اجاره کردیم و وسایلو اوردیم فاکتور وسایل هم دست من نیست یا گم شده یا دست شوهرخواهرمه حالا رفته شکایت کرده و میگه وسایل مارو از مغازمون دزدیدن به اسم پدرم هم شکایت کرده حالا من چیکار کنم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باعث ثابت بشه دزدی بوده. شکایت که الکی نمیشع

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
2738

عزیزم شما میتونی اثبات کنی اونجا سالن داشتی و شغلت اینه.از طریق پروانه کسب و مشتری ها اثبات میشع. حالا وسایل مربوط ب شغل کیه؟شما. پس راحت اثبات میشه شما اونجارو ترک کردید و وسایلتونو بردید. ب فاکتورم نیاز نیست.با اندک توضبح درد دادگاه میتونین موجبات اقناع قاضی رو فراهم کنین

مخالفی باهام ریپلای نکن لطفا  #متاهل_متعهد
2706