2737
2734

وقتی شوهرتون نسبت به خانوادتون بی محلی کنه شما هم متقابلا با خانوادش این کارو میکنین؟؟؟؟

اگه شوهرتون کادوهای زمان زایمانتون رو برداره و برا شما چیزی نخره چیکار میکنین؟؟؟

اگه شوهرتون بهتون پول نده چیکار میکنین؟؟؟

اگه قهر باشین کدومتون پیش قدم میشین و چرا؟؟؟

اگه الویت اولش خانوادش باشن نه شما وبچتون

و خانواده ی شمارو آدم حساب نکنه چه رفتاری میکنین؟؟

اگه اختیار بیرون رفتن ارایش کردن پول خرج کردن رو نداشته باشین چی؟؟؟

اینا مشکلات منو شوهرم هست تورو خدا راهنماییم کنین😢

وقتی حرف از صداقت شد (صدا) قطع شد😯😯😯😤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصلاح نشد طلاق

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  

اگ من باشم طلاق میگیرم چون حوصله اعصاب خوردی ندارم. شمارو نمیدونم 

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
2738

بله همون کارو میکنم

مستقیم میگم که کادو ها رو پس بده

با کلک ازش میگیرم

اگه من مقصر باشم من بقیه مواقع همسرم

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️

واقعا مشكلاته بدي داري ب نظرم از همه بدترشم اينه ك ب جاي تو و بچت خانوادش در الويت هستن  اين خيلي زور داره 

ارامش من..با تو فقط حالم نه!!خوابم، نفسم ، لحن صدايم عاليست❤️❤️