2737
2734
عنوان

تلافی

788 بازدید | 7 پست
مادرشوهر من همیشه با تیکه و کنایه اذیتم کرده و تو این نه سال که ازازدواجمون میگذره خیلی بی احترامی ها بهم کرده. الان دیگه ایران نیستم و ارتباطی ندارم باهاشون. ولی یه جاری تازه دارم که حس میکنم به اون خبلی احترام میذارن. راستش لجم میگیره آخه هیچ وقت جواب بدی شون رو ندادم شوهرم هم هیچ وقت بهشون گلایه نکرده. الان تصمیم دارم انتقام بگیرم از چه راهی وارد بشم؟
غصه نخور گلم اگه با تو اینجوری بودن با اونم همینن شاید جلو تو خوبن یا خوب میگن تو که از اون خبر نداری باید ازش بپرسی غیرمستقیم- کلا بیخیال شو خودتو درگیر مسایل خاله زنکی اعصاب خورد کن نکن ارزششو نداره زندگیتو بکن حالشو ببرر شکر کن که دوری
هر تصمیمی میگیری ، بگیر . ولی یا با تمام وجود پاش بمون ، یا کاملا بیخیال شو! دودل بودن ، آدمو نابود میکنه.
عزیزم قلبت رو از کینه پاک کن. بزرگترین نعمت در زندگی بخشش است . و این نشان دهنده ی روح والای شماست . و هر کسی از این نعمت برخوردار نیست اگر من به جای شما بودم خیلی به خودم می بالیدم چون شما با این سن از این معرفت برخورداری اما مادر شوهر شما با اون سن و تجربه و ادعا از این معرفت محروم .

چه چیز بهتر از این !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روزگار جواب تمام کارهای مارو توی زندگی بهمون میده اما در وقت مناسبش
تا الان که صبوری کردی مطمئن باش جواب صبرت را میگیری اون هم جواب کنایه ها و دل شکستن هاشو
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2728
درسته که بخشش خوبه ولی گاهی باعث سواستفاده میشه. طرف فکر میکنه حق با اونه. هانی جون از جاری هم پرسیدم . مطمئنم که میگم.دوس دارم یه جوری بدی های گذشته رو به روشون بیارم
مطمئن باش اگر یه همچین تفکری داشته باشی زندگی رو به کام خودت و همسرت تلخ میکنی . از همین حالا شروع شد . ببین چه آشفته ای ! همش تو فکر اینی که چطور تلافی کنی ! چیکار کنی ! با خودت درگیری .

به هر حال هرکاری میکنی مواظب باش روابط بین شما و همسرت خراب نشه گلم
من هنوز نظرم اینه که بیخیال مخصوصا اینکه دوری ازشون-چرا اوقات خودتو تلخ میکنی؟
هر تصمیمی میگیری ، بگیر . ولی یا با تمام وجود پاش بمون ، یا کاملا بیخیال شو! دودل بودن ، آدمو نابود میکنه.
2738