2733
2734
امروز اونقدر گریه کردیم ک....دلم داره میترکه، خواهرم داره جلو چشامون پرپر میشه و هیچ کاری از دستمون ...

چرا عزیزم دور از جونش

اری فاحشه شدیم..،وقتی عشق تجاوز کرد وقتی بدبختی تجاوز کرد... وقتی قدرتمندتر از ما تجاوز کرد... ومن حامله ی عقده هستم..بترسید از روزی ک فرزندم ب دنیا بیاید..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره منم دو شب پیش این طوری بودم تا صبح گریه کردم سبک شدم کلی هم سر خدا غرغر کردم که چرا حاجتم رو نمیدی و با کلی ناامیدی خوابیدم. البته فرداش معجزه نشد اما با یه کور سوی امید بیدار شدم

2731

من خیلی حالم خرابه.نامزدم دیشب باهام سر غیرتی بازیای الکی دعوا کرد امروز اصن حرف نزدیم تا بعد از ظهر که زنگ زد مثلا از دلم دراره.ولی یه معذرت خواهی هم نکرد انگار که هیچ اتفاقی نیفتاده برخورد کرد.همیشه همین مدلیه. منم سرد جوابشو دادم همش اعصابم ازش خورده .خیلی ناراحتم.امشبم به جای اینکه بیاد پیش من رفته هیئت.اه این جه وضعیه دیگه.ازین که دوستم داره  مطمئنم ولی واقعا ناخواسته اذیتم میکنه.تا میام باهاش حرف بزنم بگم دردش چیه میگه بس کن

این که خیلی خوبه. تو خونواده ما دامادو ادم حساب نمیکنن

آخه ن تا این حد ک از من بگذره 

قبلنم قصد جدایی داشتم نزاشت 

با اینک شوهرم بد بود 

میدید عذاب میبینم دلم میسوزه برا خودم مادرمم منو نمیخاد 

اری فاحشه شدیم..،وقتی عشق تجاوز کرد وقتی بدبختی تجاوز کرد... وقتی قدرتمندتر از ما تجاوز کرد... ومن حامله ی عقده هستم..بترسید از روزی ک فرزندم ب دنیا بیاید..
چرا عزیزم دور از جونش

مریضه،ضعف عضلانی داره،با ی سرماخوردگی،کلا سیستم بدنش بهم ریخت،دیگه حتی نمیتونه رو پاهاش وایسه،جیگرمون داره می سوزه واسش،امشب بستریش کردن،بدنش عفونت کرده

الهامم(می تونید الی صدام کنید)
مریضه،ضعف عضلانی داره،با ی سرماخوردگی،کلا سیستم بدنش بهم ریخت،دیگه حتی نمیتونه رو پاهاش وایسه،جیگرمو ...

الهی 😥ناراحت شدم واقعا 

انشالله ب حق این شبای عزیز سلامتیشو هر چ زودتر بدست بیاره

2706