2737
2734
عنوان

سونوگرافی NT

| مشاهده متن کامل بحث + 11362 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا داده. کجای اون مینویسه؟

قسمت بالاش نوشته  sex

اگه في ميل زده دختره اگرهم ميل زده پسر 

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.

3. اگر در نتیجه سونوگرافی NT، استخوان بینی مشاهده نشد، چکار باید کنیم؟

اگر در سونوگرافی NB دیده نشد، مادر باردار باید یک هفته بعد مجدد برای بررسی دقیق تر به مرکز سونوگرافی مراجعه کند، اگر بعد از یک هفته بینی مشاهده شد نیاز به اقدام دیگری نیست 

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

جنسيت رو زده دختر گلم ولي ميدوني ك صددرصد نيس 

تو انومالي دقيق بهت ميگن 

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
2738
3. اگر در نتیجه سونوگرافی NT، استخوان بینی مشاهده نشد، چکار باید کنیم؟ اگر در سونوگرافی NB دیده نش ...

خب این در صورتیه ک بنویسه دیده نشد ولی اصلا تو سونوی من اسمی ازش نبرده. اصلنم نگفت باید تکرار بشه یا نه. فقط گفت با ازمایش خون تطبیق داده بشه ببر پیش دکترت. 

از خواب چو برخیزم؛ اول تو به یاد آیی... مولانا
خب این در صورتیه ک بنویسه دیده نشد ولی اصلا تو سونوی من اسمی ازش نبرده. اصلنم نگفت باید تکرار بشه یا ...

آهان شاید دکترت یادش رفته بنویسه🤔

واسه منم همراه آنومالی اکوی قلب باید مینوشت

یادش رفته بود😐

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
آهان شاید دکترت یادش رفته بنویسه🤔 واسه منم همراه آنومالی اکوی قلب باید مینوشت یادش رفته بود😐

یکم نگران شدم جواب آزمایش خون که اومد میبرم پیش دکترم ازش میپرسم چرا nb نیست !

از خواب چو برخیزم؛ اول تو به یاد آیی... مولانا