2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=68694482]بچه ها نتم ضعيفه بخدا     وايسين[/QUOTE منتظر میمونیم عزیزم،عجله ای در کار نیست.

ﻛﺎﻓﺮﺍﻥ ﻣﻰ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﺗﺎ ﻧﻮﺭ الله ﺭﺍ ﺑﻪ ﮔﻔﺘﺎﺭ ﺑﺎﻃﻞ (ﻭ ﻃﻌﻦ ﻭ ﻣﺴﺨﺮﻩ) ﺧﺎﻣﻮﺵ ﻛﻨﻨﺪ ﻭ ﺍﻟﺒﺘﻪ الله ﻧﻮﺭ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻫﺮ ﭼﻨﺪ ﻛﺎﻓﺮﺍﻥ ﺧﻮﺵ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ، ﻛﺎﻣﻞ ﻭ ﻣﺤﻔﻮﻅ ﺧﻮﺍﻫﺪ داشت.
من می خوام جدا شم وسیله هامون چیکار کنم به نطرتون ?? ماله 12ساله پیشه بدم سمساری???

اونایی ک نو اند رو نگه دار

اونام ک قدیمی شده بزاری دیوار با قیمت بهتر میخرن سمسار بز خری میکنه 

به پیج اینستام سر بزنید سفارش بدید براتون انجام میدم ☺️ @golden.handmades
2731
من می خوام جدا شم وسیله هامون چیکار کنم به نطرتون ?? ماله 12ساله پیشه بدم سمساری???

نه سمسار مفت میگیره

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

اگه مردمو مسخره خودت نکردی واقعا تاپیکو ببند یکی دیگه بزن عکسارم همون اول بذار تو پست اصلی میان میبینن نگران نباش بهتر از توهین به شعور مردمه

لطفا درخواست دوستی ندید

واقعا ب شعور و‌شخصیتم توهین شد 😐😐

اول‌میگی بیاین تا بزارم جهار صفه رفت جلو‌تازه یادت افتاده نتت ضعیفه 

عکس خودت نیس ک بترسی بزاری یا بخای زود برداری کع متفرق_شید#  

به پیج اینستام سر بزنید سفارش بدید براتون انجام میدم ☺️ @golden.handmades

من چند جا رفتم برا خرید گفتن میخوایم بریم از ایران ولی دو سه موردش جدایی بود بعدا فهمیدم شما هم لزومی نداره زیاد تضیح بدی اگهی بزن بیان خونت بخرن

2706