2733
2734
منم بچه اولم ۱۹ هفته سقط شد سر پسرمم ۱۵ هفته سرکلاژ کردم با اینکه طول سرویکس خوب بود یکم لک میبینی ...

منم دخترکوچولوم توهفته ۲۱ رفت 😔

حالا هم از ترسمون گفتیم به حرف دکتر گوش کنیم

اینکه خیلی خوبه چرا سرکلاژ؟ من30

نمیدونم چون قبلا دو قلو زایمان زودرس کردم 22هفته خالا غربالگری بدم. ببینم سرویکسم چنده اگه همین 41باشه  فکر نکنم امجام بده

خدایا شکرت.یه صلوات واسه. سالم بودن بچم. به دنیا اومدنش بفرستین مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونم چون قبلا دو قلو زایمان زودرس کردم 22هفته خالا غربالگری بدم. ببینم سرویکسم چنده اگه همین 41با ...

ان شاالله ک ساام میاد بغلت

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
من که درد نداشتم اصلا به مامانم می‌گفتم این یادش رفته بدوزه  نمیدونم شاید به تبحر دکتر ربط دار ...

برا منم یه نفر میگفت چند روز بعدش درد داشت و همش یه نفر ازش باید مراقبت میکرد

منو ترسوند

من میخوام بعد ترخیص برگردم خونمون هرچند طبقه چهار و بدون اسانسوره اما خونه خودم راحتترم نمیخوام باعث اذیت کسی بشم

2738
برا منم یه نفر میگفت چند روز بعدش درد داشت و همش یه نفر ازش باید مراقبت میکرد منو ترسوند من میخوام ...

یک هفته از پله بالا پایین نرو بعدشم در صورت ضرورت 

البته همچی دست خداست ولی احتیاط شرط عقله

یک هفته از پله بالا پایین نرو بعدشم در صورت ضرورت  البته همچی دست خداست ولی احتیاط شرط عقله

خیلی ممنون از راهنماییتون

ایشالله نینی تون هم بسلامت بدنیا بیاد