2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم کلا دکتر زنان نرفتین برای چکاپ؟

من دیروز دکتر بودم دکتر برام سونوی داخلی و پاپ اسمیر نوشته ک چکاپ بشم نامزدهستم و قصدبارداری هم ک ندارم،، گفتم فعلا انجامش ندم خیلی استرس دارم واژینیسم هستم نمیدونم چ خاکی بریزم😑

سبز ماندن درمیان ویرانی، ریشه میخواهد🍃🌱
فوبیا  اصلا دست خودم نیست سفت میکنم  حتی موقع معاینه هم حالم بدمیشه

اها من چون خودم واژینیسم بودم الان ک درمان شدم تازه میخوام برم برا معاینه قبلش رفتم نزاشتم معاینه کنن

عزیزم کلا دکتر زنان نرفتین برای چکاپ؟ من دیروز دکتر بودم دکتر برام سونوی داخلی و پاپ اسمیر نوشته ک ...

سونو داخلی مگه چ مشکلی داشتین؟ ک الان براتون دادن 

من واژینیسم بودم حتی معاینه نکرد برای درمانش میتونم راهی ک خودم رفتمو بهت بگم 

اها من چون خودم واژینیسم بودم الان ک درمان شدم تازه میخوام برم برا معاینه قبلش رفتم نزاشتم معاینه کن ...

من واژینیسم نبودم تازه ولی موقع معاینه نمیزارم جیغم درمیاد 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
سونو داخلی مگه چ مشکلی داشتین؟ ک الان براتون دادن  من واژینیسم بودم حتی معاینه نکرد برای درمان ...

لکه میشدم دکترگفت چکاپ بشو، من اصلا اجازه معاینه ندادم چ برسه به سونو 

توروخدا میشه بگین چجوری درمان شدین

لکه میشدم دکترگفت چکاپ بشو، من اصلا اجازه معاینه ندادم چ برسه به سونو  توروخدا میشه بگین چجوری ...

من پیش ی مامایی درمان شدم سخته اول باید قلبا بخواین بعد با اراده شروع کنین اینجوری ک وقتی تمرینو میدن نگین وای من نمیتونم اگر خواستین درخواست بدین همون کارایی ک بهم گفته به شمام میگم 

من پیش ی مامایی درمان شدم سخته اول باید قلبا بخواین بعد با اراده شروع کنین اینجوری ک وقتی تمرینو مید ...

ممنون عزیزم الان درخواست میدم بهتون