2737
2734
عنوان

اگه جای من بودید چکار میکردید؟

391 بازدید | 22 پست

ازونجایی که بعد ی رابطه مشکوک احتمال میدادم باردار شده باشم چون همه علایم بارداری اولم و داشتم به شوهرم گفتم ی بی بی چک بگیره و همون لحظه که استفاده کردم دو خط پر رنگ افتاد من ناراحت نشدم گفتم دیگه کاریه که شده ولی از عکس العمل شوهرم هنگ کردم اولش دو سه دقیقه ای چیزی نگفت بعد من فهمیدم ناراحته گفتم تو چرا ناراحتی من لباید ناراحت باشم که بدون هیچ امادگی باردار شدم و کلا 2 سال از زندگیم و باید وقف بچه باشم صداش و برا من برد بالا که باید بندازیش گفتم مزخرف چرا میگی این چ حرفیه میگه تو نگه میداری تو خرجش و میخوای بدی منظورش از نگه داشتن دو ساعت شب با بچه بازی کردنه بعدم سررسفره ننشست گفت کوفت بخورم منم گفتم اخلاقت مثه ادمیزاد نیست بهش برخورد دو سه تا دریوری گفت رفت بیرون از اون روزم ی کلمه نه ا ن حرف زدهنه من...من به هیچ عنوان نمیخووام اشتی کنم اخه حرفای بدی بهم زده اصلا دیگه از چشمم افتاده هیچ دلخوشی تو این زندگی ندارم ....از همه چی حالم بهم میخوره دعا کردم مثبت کاذب باشه یا لااقل پوچ باشه چون با همچین ادم سگ اخلاقی ی بچه هم زیادی بود 

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لطفا اگه بچه نمیخواین خانمهای محترم بعد از رابطه مشکوک قرص میل بفرمایین که سقط و دعوا و چیزهای دیگه پیش نیاد

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2738

همسر منم مرد خوبیه ، بچه هم دوست داره اما واضح گفت اگه توی وضعیت اقتصادی فعلیمون بچه دار بشی اصلا خوشحال نمیشم، بهت نمیگم سقطش کنی اما واقعا الان تدی خرج خودمون موندیم و نمیتونم بچه رو تامین کنم 

چشم های او ضریح مقدسند، منزلگاه ابدی بوسه
اره

خب واقعا راستشو بخوای من جای تو بودم بچمو سقط میکردم.بلخره زندگی مشترکه دیگه اونم باید بخواد بچه رو. 

من ترجیح میدم با عشق و علاقه بچه دار بشم و شوهرم هم کمکم کنه تا اینکه همه ی بار بچه رو به دوش بکشم و اون بچه رو نخواد.

ما الان یه بچه داریم با اینکه خودم دوست دارم اما شوهرم میگه فعلا بچه دار نشیم و دوتایی تصمیم گرفتیم فعلا واسه بچه ی دوم اقدامی نکنیم

شوهر شما حق داره تو این وضع بچه دار شدن یجور خودکشیه

با عشق تنفس هم یک حادثه ی تازه ست/در قصه ی ما چیزی تکرار نخواهد شد❤

خانما من خودم همه ی اینا رو میدونم اشتباه من بوده که قرص نخوردم اما مسیله من بارداری و چرا باردار شدم نیست رفتار شوهرمه انگار فقط من مقصرم تو کل 7 سال ازدواجمون این اولین باره که اینجوری شد و من پشت گوش انداختم اخه نمیدونستم با تنبلی تخمدان و 3 ماه ی بار پریود نشدنم با ی بار رابطه باردار میشم اخه بد شانسی نیست...

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
2706