2733
2739
عنوان

اگه جای من بودید چکار میکردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 22 پست

خوب یعنی باید سقط میکرد چرا این جور حرف میزنید ؟ حالا شده دیگه شوهرش حق نداشت این طور برخورد کنه . .

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مردا بیشترشون همینن، خوبه کاری نمیکنن

منم شوهرم شاید یک ساعت هم بچه رو نگه نمیداره، بعد میگم بریم مسافرت ،با عصبانیت میگه باشه ولی من هی تو مسافرت نگی این کارو کن اون کارو کن، 

حالا انگار خودشو کشته از بچه داری تمام کاراش با خودم

خیلی دلم شکست ازش

خدایا خودت بهم کمک کن،شکر بابت همه ی نعماتت
ب قول شوهرم وسیله ای اومده ب نام ک ا ن د و م

من بچه اولم ناخواسته بود شوهرم از این وسیله خوشش نمیومد استفاده نمیکرد حالا بعد چهار سال همش میگه من بچه نمیخواستم تقصیر تو بود انگار زن ها تنهایی میتونن بچه درست کنن مردا اصلا کاره ای نیستن والا  

لطفا امضام و بخونید برای پسرم دعا کنید زبونش باز بشه حرف بزنه،   شوهرم عاقل بشه،  دعا کنید بتونم بدهی هامو بدم و زندگیم آرامش بگیرم واسه دخترم دعا کنید دعام کنید 
2742

اوضاع بد اقتصادی واسه همه است بعدم شوهرم وضعش بد نیست خونه و ماشینم داریم وسایل بچه هم همه چی نو دارم...یعنی خرج دوران بارداری و زایمان بیست میلیون میشه که بخواد اینجوری خودکشی کنه بگه برو سقط کن..تز من همیشه حتی برا ویزیت بیمارستان دولتی میرم...زایمان اولم 200 تومن شد...طبیعی هم زایمان کردم...باور کنید حتی مانتو بارداری نخریدم از خوارم گرفتم من خیلی کم خرج و کم توقعم...من باید ناراحت بشم کع کلی کمبود ویتامین دارم دو تا دندونم خرابه درست نکردم کمردرد داشتم باید ورزش میکردم پسرم هنوز سه

سالش تموم نشده کل بار مسیولیتش همیشه رو دوش من ...

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
من بچه اولم ناخواسته بود شوهرم از این وسیله خوشش نمیومد استفاده نمیکرد حالا بعد چهار سال همش میگه من ...

والا وقتی ده بار بهش میگم اینکارو نکن میگه تو که باردار نمیشی اولی هم با قرص شدی اونوقت مقصر منم...اشتباه کردم قرص نخوردم..حالا ممکنه نباشم... اخه قبل بچه اولم ی بار بی بی مثبت شد باردار نبودم...شایدم پوچ باشه....یعنی اگه خدا کمک کنه و اینجوری باشه میدونم چکار کنم من بعد...

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...

به شوهرت حق میدم بااین اوضاع اقتصادی واقعاسخته الان بچه دوم من یکسالشه ولی اگه میدونستم وضع میخواداینجوری بشه محال بودبچه دوم روبیارم حالاواسه شماناخواسته بوده خودتونوناراحت نکنیدبه شوهرت زمان بده درست میشه بگوکه واسه بچه اولمون خوبه و....اونم یه مدت بعدآروم میشه حالاکه اون ناراحته شماباهاش بحث نکن 

2740