2737
2734
عنوان

همکار

602 بازدید | 8 پست

یه همکار دارم هر روز به یه نفر گیر میده چته؟ از چی ناراحتی؟ قیافه ات چرا یه جوریه؟

اصرار داره همه یه چیزیشون هست و فقط اونه که انقدر حساس و دقیقه میفهمه!

هر چی میگم چیزیم نیست خوبم میگه نه به من بگو! با شوهرت حرفت شده؟ بچه مریضه؟ با فلانی مشکل پیدا کردی؟ پریودی؟ میگم نه تازه تموم شده میگه آها پس همونه!

هر چی هم بهش میگم ول کن هرکی بخواد در مورد مشکلش باهات حرف بزنه خب میاد میگه، وقتی حرف نمیزنه خب چه کاریه انقدر توی زندگی خصوصیش کنجکاوی کنی؟ به خرجش نمیره.

دیروز یه همکار دیگه م یه کلمه گفت بابام صبح میومدم خیلی حالش خوب نبوده. تا عصر کچلش کرد نگران باباتی؟ نگران نباش! آخی من میدونم امروز تمرکز نداری همش حواست پیش باباته. من دلم روشنه هیچی نیست...

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پیرم کرد تا یاد گرفت با همه شوخی نکنه! شوخی دستی نکنه.

حالا اینم درست بشه باز صد بار بهش گفتم سر کار وقتی کار هم نداری برای خودت کار درست کن. برو گزارش های روزهای قبل رو بخون ببین چیو اصلاح کردن یاد بگیری کم کم کارتو بدون اصلاح بفرستی. زبان بخون. ورمیداره توی گوشیش کارتون نگاه میکنه! خیال میکنه کسی نمیفهمه!

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
2738