2737
2739
عنوان

چطور مردی که میتونه تکیه گاه واقعی باشه تشخیص بدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1336 بازدید | 42 پست

سلام تشخیص خصوصیت باطنی مرد مهمه مثلا عادت های بد رفتاری، یک راه تشخیص اینه که در شرایط سخت و ناراحتی برخورد شخص را بسنجی و بینی آستانه تحمل و نخوه برخوردش با تو و سایرین در شرایط بد چگونه هست.

ببین یه سری چیزا هستش که اصلا به عنوان یه مرد باید داشته باشه  1. عرق خور سیگاری و معتاد نباشه ...

ممنون عزیزم

این پستم برای پارسال بود

به موارد دقیقی اشاره کردی

نامزدم در مورد همه ی اینایی که گفتی خوب بود و شاید درحدعالی 

و نقطه ضعف اصلیش  مورد ۷ بود 

که نهایتا باعث بهم خوردن همه چیز شد🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام تشخیص خصوصیت باطنی مرد مهمه مثلا عادت های بد رفتاری، یک راه تشخیص اینه که در شرایط سخت و ناراحت ...

این پستم برای پارسال بوده

بله درست میگی

و متاسفانه همین موردی که اشاره کردی از مهمترینها بود؛ که ازش نمره نیاورد و همه چیز کنسل شد😑

ممنون عزیزم این پستم برای پارسال بود به موارد دقیقی اشاره کردی نامزدم در مورد همه ی اینایی که گفت ...

انشالله یه مرد خوب برات بیاد 

بلاخره نامزدی برای همینه دختر پسر باهم باشن اگه از هم خوششون نیامد ادامه ندن‌ .... ولی نگران نباش پسر خوب زیاد هستش ... الان باکس تو رابطه هستی 

یه مورد به حرفام بخوام اضافه کنم شخصیت آدم خیلی تو رانندگی خودش رو نشون میده

2728

به نظرم بیشتر از اینکه به دنبال کشف حس حمایت از جانب ایشون باشید بهتره روی مسئولیت پذیری شون تمرکز کنید. باید قبول کنیم ما دختر پسرهای الان اکثرا سختی ندیده هستیم و مثل پدر و مادرهامون نیستیم. ممکنه پسر توی شرایط اقتصادی الانی کم بیاره بداخلاق بشه، غر بزنه، ناامید بشه. خانم توی شرایط بچه داری و کار خونه و بیماری و هزارتا چیز دیگه کم بیاره. مهم اینه که دوست داشته باشند نمسئولیت نقشی که بهشون محول میشه بپذیرند نه اینکه از زیر بار تکلیف شونه خالی کنند.

آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست.
به نظرم بیشتر از اینکه به دنبال کشف حس حمایت از جانب ایشون باشید بهتره روی مسئولیت پذیری شون تمرکز ک ...

بله

دقیقا این یکی از موارد اصلی و مهم در زندگی مشترک

ولی مسئله اینجاست: 

روش محک و سنجش مسئولیت پذیری فرد؛ طی روزهای آشنایی و معارفه🤷‍♀️

خانما نامزدم خیلی عاشقمه ولی تو گذشته اش یه راهو اشتباه رفته و بخاطر من دس برداشت اما الان بخاطر فشار زندگی و سختیهاا میگه تو این یه سال سه بار اون راهو رفته.... الان گمم واقعا عقلم از کارافتاده راهنمایی میخام..

میگه تفریحی بوده نه عادت

خدارو حسش کن همیشه هست
2740
درد دل؟؟؟؟ مگه شوهر دارن ایشون؟؟ پول قرض چیییییی؟؟؟ مگه کمبود دارن شوخی می کنید؟

ارهه 

تو نامزدی اونم دردو دل بدترین کارهه ممکنه 

اگه پولم قرض کنه من جای پسره باشم میگم همین اول کار میخاد بکنه ازم  

پشت مادر کسی هم حرف زدن نشونه بیشخصیتیه و اگه اون طرف واکنش نده نشونه بی غیرتیشه

🖤
بله دقیقا این یکی از موارد اصلی و مهم در زندگی مشترک ولی مسئله اینجاست:  روش محک و سنجش مسئو ...

در مورد برنامه های آینده صحبت کنید مثلا بپرسید ده سال دیگه این موقع فکر می کنی توی چه شرایط مالی،‌شغلی، خانوادگی باشی؟

میزان احترام به مادر و پدر و غمخواری برای اعضای خانواده می تونه نشونه خوبی باشه که در مورد شما هم در آینده همینطوره

در مورد نحوه خرج کردنشون زمانی که با هم بیرون هستین که چطوریه خیلی ولخرج و بی حساب کتاب یا خیلی سفت و خسیس باشه یا از نوع کادویی که براتون میخره

اگر جایی بخواین برین و برگردین پی تون رو بگیره و نگرانتون باشه البته متعادلش منظورمه زیادیش هم میشه بددل بودن.

احترام به قوانین و عرف مثلا موقع رانندگی اگه حالتهای تهاجمی و عصبی داشته باشه می تونه زنگ خطر باشه

نظرش درباره حقوق زن و مرد مصداقی ازش بپرسین نه کلی. مثلا ماجرایی رو تعریف کنین و بخواین بگه حق رو به کی میده زن یا مرد؟

در مورد سفر کردن و تفریحات

اینکه آیا انتظار داره شما هم شاغل باشی اگر آره در چه شرایطی

در کل اگر خط فکریشو بتونید تا حد زیادی متوجه بشید می تونید باقی رفتارها رو تا درصد زیادی حدس بزنید

آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست.
خانما نامزدم خیلی عاشقمه ولی تو گذشته اش یه راهو اشتباه رفته و بخاطر من دس برداشت اما الان بخاطر فشا ...

عزیزم اگر منظورت از نامزدی یعنی هنوز عقد دائم و رسمی نکردید

حتما این موضوع با خانوادت درمیون بذار و نظر اونهارو بپرس

چون هیچ احدالناسی به اندازه والدین آدم صلاحشو نمیخواد

و سعی کن منطقی بهش نگاه کنی نه از روی احساس

که احساسات همونجور که دوستان تو همین تاپیک گفتن مال چند وقته اوایل ازدواج هست

عزیزم اگر منظورت از نامزدی یعنی هنوز عقد دائم و رسمی نکردید حتما این موضوع با خانوادت درمیون بذار و ...

میگی کم کم ازش دور شم .. الانم میگه بهم ریخته اس و قراره بره شهردیگه که فاصله ی زیادی بین منو اون هست یه وقتایی عقلم میگه فراموشش کن که میدونم محاله و قلبم میگه مهمتر از همه چی همو دوست دارید. گیرافتادم بدجور😢 کاش یکی بیاد دسمو بگیره منو از اینجا ببره

خدارو حسش کن همیشه هست
میگی کم کم ازش دور شم .. الانم میگه بهم ریخته اس و قراره بره شهردیگه که فاصله ی زیادی بین منو اون هس ...

همینقدر که حرف آخرت میگه یکی بیاد منو ببره؛ یعنی آدم عاقلی هستی و میدونی این راه آخر و عاقبت نداره متاسفانه...

فقط بدون حرفی که عقلت میگه درسته

درک میکنم وقتی میگی گیر افتادم، ولی باور کن شدنیه...

نمیگم راحته... ولی قطعا شدنیه👌

یک روز برمیگردی به امروزت نگاه میکنی و میبینی بهترین تصمیم گرفتی و خوب شد راه اشتباهی نرفتم