2737
2734

چند روزی سعی کردم تا در نی‌نی‌سایت عضو بشم اما متاسفانه موفق نشدم اما بالاخره تونستم!

در حال خوندن تاپیک های سال های پیش بودم و متوجه شدم نظرات زیادی راجب سبک زندگی افراد خارجی وجود داره و ازدواج با افراد خارجی رو اشتباه بزرگی میدونن. نمیدونم دلیل این تصور افراد چیه اما هر چی که هست تا درصد زیادی غلطه.

به عنوان کسی که تجربه ازدواج و زندگی با یک فرد خارجی رو داشتم، دوست داشتم به سوالاتتون راجب اونها جواب بدم.

۶ سال پیش من به واسطه شغلی که داشتم به یکی از شعبه‌های شرکتی که در اون مشغول به کار بودم در ونکوور رفتم.

اگر بخوام صادقانه صحبت کنم خیلی خوشحال بودم و فکر میکردم تمام رویاهام به حقیقت پیوسته. من عنوان مدیریت بازرگانی و کسب و کار شرکت رو بر عهده داشتم و به همین دلیل با افراد زیادی معاشرت داشتم. با اینکه سخت بود اما زود جا افتادم، به هر حال فقط قرار بود ۴ ماه اونجا بمونم.

همونجا با همسرم آشنا شدم. همکار ساکت و خیلی کمک‌کننده. همون هفته های اول با هم صمیمی شدیم و از اونجایی که شرایط من و تنهایی که دچارش بودم رو درک میکرد تونست همدم خوبی برای من در اون روزها باشه.

اهل فرانسه بود اما در ونکوورِ کانادا بزرگ شده بود. بعد از ۴ ماه برگشتم ایران و از اونجایی که طبق گفته مدیر بخش کارم خوب بود دوباره برگشتم به کانادا. بعد از ماه ها آشنایی ازم خواستگاری کرد، گفت راجب رسم و رسوم ایران تحقیق کرده و برای همین وقتی داشت از من خواستگاری میکرد خواست تا با خانوادم تماس بگیرم تا اونها هم در جریان باشن!😂

و اینطور شد که ۴ ماه تبدیل شد به یک عمر.❤

ما فقط در صورتی می‌توانیم دیگران را دوست داشته باشیم که واقعاً خودمان را دوست داشته باشیم و فقط در صورت مراقبت واقعی از خود می‌توانیم از دیگران مراقبت کنیم.

شوهر منم المانیه

ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﮐُن،ﻭﻟﯽ ﻭﺍﺭﺩِ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﮐﺴﯽ ﻧﺸﻮ” ﺣﯿﻮﺍﻧﺎﺕ ﻫﻢ، ﺑﻪ ﺟُﻔﺖ ﻫﺎﯼ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ . . . ”اگر بگوییم خدا وجود ندارد مثل این است که بگوییم فرهنگ لغت در اثر انفجار در یک چاپخانه پدید آمده است.آنتونی رابینز

😂😂😂

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تو راس میگی

برو بخاب

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

جالبه اما برای من ارتباط گیری زبان خیلی سخته 

هر چقدر هم به اون زبان مسلط باشم بازم احساس راحتی نمیکنم 

انگار حق مطلب ادا نمیشه 😂😂💔

شما چطورین ؟

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

رمان؟

استغفرالله ربی و اتوب الیه💚 به سلیمان جهان از طرف مور سلام به حسین از طرف وصله ناجور سلام السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💚میشه برای سلامتی عزیزانم یه صلوات بفرستید!؟ 
2740
الان. کجا زندگی میکنین

ونکو وررررر

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

همسر من آمریکایی هست

خانواده به خاطر غربت مخالف بودند اما همسرم هشت سال ایستادگی کرد و ۸۸ بار به خواستگاریم اومد تا قبول کردند 

سال به سال هر سال‌ صحبت از نفت و چراغ و سپیده‌دم است صحبت از سفره گشودنِ صبح است صحبت از علاقه عجیبی‌به اسمِ عدالت است اما پرده‌ها تاریک پدرها خسته سفره‌ها خالی....
همسر من آمریکایی  خانواده به خاطر غربت مخالف بودند اما همسرم هشت سال ایستادگی کرد و ۸۸ بار به ...

عشقتون خیالی🙏🙏🙏😂😂

من شوهرم ایرانیه😅😎

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇

اسی کجایی بیا واز خودت دفاع کن

2706