2733
2734
عنوان

ماجرایِ ازدواجِ من با شوهرِ فرانسویم!

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن عزیزم عجیب نیس ولی اینجا حرف خیلیا دروغه

درسته، کاش مال من هم دروغ بود، حس میکنم ۵ سال از عمرم الکی هدر رفت، تلاش برای داشتن چیزایی که بقیه از همون اول داشتن.

ما فقط در صورتی می‌توانیم دیگران را دوست داشته باشیم که واقعاً خودمان را دوست داشته باشیم و فقط در صورت مراقبت واقعی از خود می‌توانیم از دیگران مراقبت کنیم.
2731
برای من عجیب نیست 

چه عجب، اخه سخت هم نیست، یه پاسپورت میخواد با شانس که من داشتم😅

البته در مورد دومی مطمئن نیستم

ما فقط در صورتی می‌توانیم دیگران را دوست داشته باشیم که واقعاً خودمان را دوست داشته باشیم و فقط در صورت مراقبت واقعی از خود می‌توانیم از دیگران مراقبت کنیم.
دیگه همسرم انقدر عاشقم بود غیر ممکن رو ممکن کرد 🥺

اصلا امکان نداره عزیزم ، اگر ممکن بود من و شوهرم مجبور نمیشدیم ترکیه ازدواج کنیم ،چیزی که توی فکر و ذهن شما حالت خیال و رویاست یا حتی جوکه برای بعضی ها جز واقعیت زندگیشون 

نه دامیست ، نه زنجیر ... همه بسته چراییم؟
چه عجب، اخه سخت هم نیست، یه پاسپورت میخواد با شانس که من داشتم😅  البته در مورد دومی مطمئن نیس ...

البته برای من زبان انگلیسی 😂😁

اصلا امکان نداره عزیزم ، اگر ممکن بود من و شوهرم مجبور نمیشدیم ترکیه ازدواج کنیم ،چیزی که توی فکر و ...

عزیزم خوشبخت باشید 

ولی از پست های من معلومه که شوخی می کنم 😆

سال به سال هر سال‌ صحبت از نفت و چراغ و سپیده‌دم است صحبت از سفره گشودنِ صبح است صحبت از علاقه عجیبی‌به اسمِ عدالت است اما پرده‌ها تاریک پدرها خسته سفره‌ها خالی....
فرانسوی بلدید ؟ببخشید اسم شوهرتون چیه ؟😂

نه عزیزم. انگلیسی صحبت میکردیم دیگه.

اسمش ادوارد بود. اسم معمولِ فرانسوی‌ها. مثل علی و محمد ما😂

اصلا امکان نداره عزیزم ، اگر ممکن بود من و شوهرم مجبور نمیشدیم ترکیه ازدواج کنیم ،چیزی که توی فکر و ...

خداروشکر یکی پیدا شد که میتونه من رو درک کنه. نمیدونم چرا ازدواج با یک فرد خارجی رو انتزاعی و غیرممکن میدونن.

عزیزم خوشبخت باشید  ولی از پست های من معلومه که شوخی می کنم 😆

آخه یک لحظه خیلی جا خوردم گفتم  ببین ویزا میدادن به یک خارجی ولی به شوهر من ندادن 😂😂 برای شما شوخی بود ولی قلبم اومد تو دهنم برای اون سختی که کشیدیم 

آخه یک لحظه خیلی جا خوردم گفتم  ببین ویزا میدادن به یک خارجی ولی به شوهر من ندادن 😂😂 برای شما ...

وای 😆

سال به سال هر سال‌ صحبت از نفت و چراغ و سپیده‌دم است صحبت از سفره گشودنِ صبح است صحبت از علاقه عجیبی‌به اسمِ عدالت است اما پرده‌ها تاریک پدرها خسته سفره‌ها خالی....