2733
2734
عنوان

لطفا یه روانپزشک خوب به من معرفی کنین.

| مشاهده متن کامل بحث + 59653 بازدید | 97 پست

دوستان گلم فهمیدم دکتر انصاری و مهاجرانی و ذاکری به درد نمیخورن 

دکتری که خوب باشه به تبلیغ نیاز نداره

خواهر من سال ۹۳ مشکل حاد روحی واسش پیش اومدچند سال تحت نظر دکتر حسنی بود دکتر خوبی بودن و یک سال خواهرم خوب شد تا بازم با یه مشکل حالش بد شد

سه سالی پیش دکتر حسنی بودن ولی یه مدت خوب بود و یه مدت بد 

دکترشونو عوض کردیم و پیش دکتر یوسف سمنانی بردیم که دکتر خوبی هستن و مریضاشون اکثرا راضی بودن

نسبت به دکتر قبلیشون خیلی راضیتریم ولی مشکلات خونوادمون زیاده و هیجان واسه خواهرم خوب نیست

الان با توجه به حال نه چندان خوب خواهرم تصمیم دتریم دکترشو عوض کنیم

ولی من دکتر سمنانی رو به دوستانی که مشکل روان دارن خواهرانه پیشنهاد میکنم

چون خودم درد کشیدم و خبر دارم

دوستان گلم تبلیغ نکنید لطفا بخدا خیلی خیلی زجر آوره که ببینی عزیزت مشکلی داره و کاری ازت بر نمیاد

امیدوارم تو این اوضاع بد مملکت خودمون به همدیگه رحم کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهر دوستم و دوستم بخاطر رابطه جنسی شون دچار مشکل شده بودن و نمی تونستن کاری کنن و دکتر زنان هم نمی تونست کمک دوستم کنه به خاطر همین رفتن پیش دکتر بابک ثابتی تا بتونن مشکلاتشون رو برطرف کنن 

2740

وای دکتر ثابتی خیلی کارشون خوبه من خودم بعد از قبول نشدن تو کنکور افسردگی گرفتم یه مدتی بعد با اصرار یکی از دوستان رفتم پیش دکتر ثابتی و زیر نظر ایشون قرار گرفتم که خیلی الان خوبم کلا مجددا شروع به درس خوندن کردم و خیلی حالم بهتره 

http://drbabaksabeti.com/

تهرانی ؟

نیما شعبانی .فک کنم اسمشه 

روانشناسم میخوای آرش هادیان 

امسال بهترین سال زندگی منه 😍🤞دانشجوی روانشناسی تهرانم و کنار بهترین هیپنوتیزور ایران مشغول به کارم و به عشقم رسیدم 🧡💜❤💙💚

دکتر گویک هاکوپیان متخصص اعصاب و روان با بیش از 17 سال تجربه و عضو انجمن روانپزشکان ایران و  در زمینه های مختلف علوم مغز و اعصاب و روان و داروهای مرتبط مطالعه، تلاش میشود که مراجعین را با جدیدترین روش های درمانی معالجه و از داروهای خواب آور و چاق کننده تا حد امکان استفاده نشود.

https://doctor-yab.ir/Search/25491/دکتر-گویک-هاکوپیان/

فقط نگاه خدا
2706