2733
2734
سلام دوستان خوبم.. من یه پسر یکساله شیطون دارم و شاغلم و فشار کار و زندگی روم خیلی زیاده.. طبیعتا تایم کمی برای خوابیدن دارم و در طول روز هم فشار زیادی روی جسم و روحم وجود داره.. جدیدا توی همین زمان کمی هم که برای خواب دارم همش خواب های بد و چرت و پرت می بینم.. دائما در حال فرار از موقعیت های خطرناک هستم و در حال گریه و یا ترس (توی خواب رو می گم ) وقتی صبح بیدار می شم با سردرد و خستگی پا می شم.. فکر کنم به یه آرام بخش و یا یه خواب آور احتیاج دارم یه مدتی.. ولی چون شیردهی دارم می ترسم خودسر دارو بخورم.. اگه دکتری می شناسین بهم معرفی کنین تا دیوونه نشدم... دوستتون دارم...
به شماره 148 زنگ بزن صدای مشاور (رایگان تلفنی مشاوره میده)

اما فکر می کنم این مشکلت از خستگی و استرس زیاده ... من هم وقتی خیلی تحت فشارم خواب بد می بینم
با بچه زیر 2 سال سرکار رفتن سخته
من الان دو هفته است که مرخصی زایمانم تمام شده و سرکار میرم کم آوردم
شبها گل گاوزبون دم کن و به لیوان بخور
برای شیرت ضرر نداره و از هر داروی اعصابی بهتره
یه زمانی مادرم مشت مشت قرص اعصاب می خورد و شب تا صبح نمی تونست بخوابه یه نفر بهش گفت این کار رو بکنه حالا خوب شده دیگه قرص نمی خوره گل گاو زبون هم نمی خوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هم یه پسر 9 ماهه دارم و سرکار می رم روی من هم فشار خیلی زیاده تمام روز در حال فعالیت هستم با اینکه همسرم هم 10 ماهه که بیکاره ولی اون طور که باید تو کارهای خونه کمک نمی کنه ببین اگه می تونی از همسرت و یا یکی از نزدیکانت که خونشون نزدیکتونه کمک بگیر البته همسر من وقتی سرکار هستم بچه رو نگه می داره داروی اعصاب هم جز مریض کردنت کاری نمی کنه و مریضی رو بهت القا می کنه
برای کارهات برنامه ریزی کن تا از لحاظ فکری آرامش بیشتری داشته باشی
2728
فاتن جان متاسفانه همسرم اهل کمک کردن تو کار خونه بهم نیست.. کسی هم نمی تونه تو کار خونه به اون صورت کمکم کنه.. کارهای روتین خونه جزئی اند و خود آدم می تونه ردیفشون کنه... گل گاو زبون رو حتما امتحان می کنم... الان فشار روحی هم روم زیاده. فکر می کنم باعث خوابهای پریشونم هم همین باشه.. دارو رو دیگه لازم دارم به خدااااا.
سلام مامان سنجد عزیز من هم بعد از زایمان یه مدتی عصبی بودم رفتم پیش دکتر استاد که راضی هم هستم. امیدوارم شما هم نتیجه بگیرید. تلفن 88975719 . این شماره در اصل مطب دکتر شوشتری ( روانشناس اطفال) ولی بعضی از روزها دکتر های دیگه هم هستند از جمله دکتر استاد. موفق باشی/
من خودم برای میگنم سیتالوپرام به اضافه آمی تریپتیلین میخورم . شیر هم میدم . دکتر مغز و اعصابم گفت که نمیتونی بخوری ، ولی رفتم پیش دکتر پسرم ( دکتر مدرس فتحی ) یه کتاب جدید الچاپ از امریکا آورده بود که در مورد داروها و شیردهی بود و داروهای مجاز و غیر مجاز تویش نوشته شده بود . برای من هر دو این داروها مجاز نوشته شده بود . میدونم که سیتالوپرام به تنهایی برای افسردگی و فشار های روحی کاربرد داره . میتونی بری پیش روانپزشک و بگی که میتونی این دارو را بخوری . ببین برایت تجویز میکنه یا نه؟
2738
سلام مامان سنجد عزیز! مطبش سمت میدان گلهاست. ولی آدرس دقیقش یادم نیست. حدود سه سال پیش که من میرفتم خیلی دیر وقت نمیداد الان رو نمیدونم عزیزم. نه خانمی من مشکل خواب نداشتم ولی شدیدا حساس و زودرنج شده بودم به طوری که اصلا حوصله ی همسرم هم نداشتم و خیلی زوداز کوره در میرفتم که خدا رو شکر بعد از مشاوره بهتر شدم . البته این رو هم بگم که دو سه جلسه همسرم هم فرستادم!!!!!!! نه پیش همون دکتر ولی توی همون مطب بود/ امیدوارم موفق باشی خانمی

یلدا جون من خودم دو سال قبل پیش دکتر مهاجرانی روانپزشک درمان شدم واقعا معجزه میکنه ..
پیش روانپزشکای دیگه رفتم ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم . فقط دکتر مهاجرانی رو قبول دارم
آدرسش هم تهران - تهران،خ ولیعصر،بالاترازپارک ساعی،ایستگاه سی و دوم،اول کوچه چمن،پ۲،ط۲،و۲
021-88887481

2706