2737
2739
عنوان

ممنون میشم راهنماییم کنید

128 بازدید | 10 پست

سلام دوستان .

من ۷ ماهی هست قرص ال دی میخورم و مشکلی نداشتم پس از هر بار مصرف قرص عادت ماهیانه میشدم .

اما این بار ۷ تا از قرص ها هست که امشب لک دیدم و درد پریودی دارم .

میشه راهنماییم کنید ک این عادیه یا یه مشکلی وجود داره 

خداوند مهربان من .دلم❤، به سان قبله نماستوقتی عقربه اش به سمت تو باشد،در آرامشم   ...

من تاحالا قرص مصرف نکردم واسه جلوگیری سردرنمیارم ولی خودم سه روزه لک بینی دارم هیچ درد و گرفتگی م ندارم امروزم موعدم بودد😐😐😐😐

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبل هر چیز میگم‌قرص نخور اصلا خوب نیست 

دکتر تجویز کرده چاره ای ندارم 😢

خداوند مهربان من .دلم❤، به سان قبله نماستوقتی عقربه اش به سمت تو باشد،در آرامشم   ...
2728
من تاحالا قرص مصرف نکردم واسه جلوگیری سردرنمیارم ولی خودم سه روزه لک بینی دارم هیچ درد و گرفتگی م ند ...

ان شاالله هیچوقت مصرف نکنی دوست عزیز ..

اخه طولانی مدت هورمونارو بهم میریزه و تو بارداری مشکل ایجاد میکنه  ان شاالله که مشکلتون زودتر ...

. همینجوریشم هورمونام بهم خورده .. دکترم میگه ک تنبلی تخمدان دارم و باید مصرف کنم وگرنه دوران حاملگی احتمال سقطم خیلی بالاس ..توروخدا دعام کنید 😔 خودم ک خسته شدم از قرص خوردن ..ممنونم از راهنماییت دوست عزیز

. همینجوریشم هورمونام بهم خورده .. دکترم میگه ک تنبلی تخمدان دارم و باید مصرف کنم وگرنه دوران حاملگی ...

عزیزمممم 

همه چیز دست خداست 

خواهرشوهر من با وجود کیست در حدی که دوماه ی بار پریود میشد و خیلی نامنظم بود

ناخواسته باردار شد 

ان شاالله که شما هم ی فرشته کوچولو به راحتی و بدون هیچ دلشوره ای قسمتت بشه 

2740
عزیزمممم  همه چیز دست خداست  خواهرشوهر من با وجود کیست در حدی که دوماه ی بار پریود میشد ...

ان شاالله قسمت هر کسی ک لیاقت مادر شدن داره بشه .. ممنووونم از مهربونیت عزیزم 😍😍خدا برات بهترینا رو رقم بزنه 

[QUOTE=68461459]قربونت برم ممنون  همینطور برای شما 🌹♥️[/QUOT❤❤تشکر مهر بانو