2737
2739
عنوان

ممنون میشم راهنماییم کنید

128 بازدید | 10 پست

سلام دوستان .

من ۷ ماهی هست قرص ال دی میخورم و مشکلی نداشتم پس از هر بار مصرف قرص عادت ماهیانه میشدم .

اما این بار ۷ تا از قرص ها هست که امشب لک دیدم و درد پریودی دارم .

میشه راهنماییم کنید ک این عادیه یا یه مشکلی وجود داره 

خداوند مهربان من .دلم❤، به سان قبله نماستوقتی عقربه اش به سمت تو باشد،در آرامشم   ...

من تاحالا قرص مصرف نکردم واسه جلوگیری سردرنمیارم ولی خودم سه روزه لک بینی دارم هیچ درد و گرفتگی م ندارم امروزم موعدم بودد😐😐😐😐

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قبل هر چیز میگم‌قرص نخور اصلا خوب نیست 

دکتر تجویز کرده چاره ای ندارم 😢

خداوند مهربان من .دلم❤، به سان قبله نماستوقتی عقربه اش به سمت تو باشد،در آرامشم   ...
2728
من تاحالا قرص مصرف نکردم واسه جلوگیری سردرنمیارم ولی خودم سه روزه لک بینی دارم هیچ درد و گرفتگی م ند ...

ان شاالله هیچوقت مصرف نکنی دوست عزیز ..

اخه طولانی مدت هورمونارو بهم میریزه و تو بارداری مشکل ایجاد میکنه  ان شاالله که مشکلتون زودتر ...

. همینجوریشم هورمونام بهم خورده .. دکترم میگه ک تنبلی تخمدان دارم و باید مصرف کنم وگرنه دوران حاملگی احتمال سقطم خیلی بالاس ..توروخدا دعام کنید 😔 خودم ک خسته شدم از قرص خوردن ..ممنونم از راهنماییت دوست عزیز

. همینجوریشم هورمونام بهم خورده .. دکترم میگه ک تنبلی تخمدان دارم و باید مصرف کنم وگرنه دوران حاملگی ...

عزیزمممم 

همه چیز دست خداست 

خواهرشوهر من با وجود کیست در حدی که دوماه ی بار پریود میشد و خیلی نامنظم بود

ناخواسته باردار شد 

ان شاالله که شما هم ی فرشته کوچولو به راحتی و بدون هیچ دلشوره ای قسمتت بشه 

2738
عزیزمممم  همه چیز دست خداست  خواهرشوهر من با وجود کیست در حدی که دوماه ی بار پریود میشد ...

ان شاالله قسمت هر کسی ک لیاقت مادر شدن داره بشه .. ممنووونم از مهربونیت عزیزم 😍😍خدا برات بهترینا رو رقم بزنه 

[QUOTE=68461459]قربونت برم ممنون  همینطور برای شما 🌹♥️[/QUOT❤❤تشکر مهر بانو