2733
2739
عنوان

کیف پول مردونه پبدا کردم

517 بازدید | 42 پست

امشب تو کوچه ی کیف پول افتاد بود .. از چیزای توش معلومه واس ی اقای متولد ۶۶ هستش توش ی کم پول بود و کلی عابر بانک و  انواع کارت های شناسایی و دوتا کاندوم😐😐😐 😐😐😐😐😐😐واقعاااا موووندم یعنی اقایون تو کیف پولشون کاندوم میییزارن؟؟؟واقعا چه برداشتی از طرف میشه کرد؟ والا شوهر خودم ک کلا اهل کیف پول نیست.....خلاصه کلی هم تعجب کردم 😐و خندم گرفت😁 قرار شد همسرم چندتا دست خط بنویسه ک کیف پیدا شده ببینیم کسی میزنگه.....

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اومد بگید کامل توضیح بده تو کیف چی بوده😂

واقعااااا با تمام جزیات ک مارکشم بگههه😁

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

اقایون مجرد بله تو کیفشون همه چی دارن البته اونایی ک عقدن اون اقایونی ک خارج از ازدواج رابطه داره اوناهم دارن معمولا

RPKHANMOHAMMADI@ایدی منه واسه گروه چالش پوست مو خانه داری تا عید لطفا پی ام بدید
2738
این احتمالا داشته میرفته سر برنامه. ولی از هولش کیفشو گم کرده

حتمااا مجرده🤔😁

2706