2737
2734
عنوان

فیبروم رحم

225 بازدید | 4 پست

سلام خانما کسی بین شمابوده ک فیبروم  اینترامورال داشته وبارداره شده؟مشکلی توبارداری براتون پیش نیومد؟من باردارشدم ولی جنین تا ۸. هفته بیشتر رشد نکرد ومجبور ب کورتاژ شدم خیلی دکتر رفتم اکثراگفتن فیبرومت ربطی ب بارداری نداره و میتونی بارداربشی ولی دوسه نفرشون گفتن ک بخاطر فیبروم ک جنین رشد نکرده وباید عمل کنی حالا موندم چکار کنم ....

دکترا خیلی منو ترسوندن وبشدت استرس داشتم حتی یکیشون بهم گفت تا پایان بارداریت نزدیکی ممنوع وممکنه ک سقط بشه بچه احساس میکنم ازاسترس شدید بود ک بچه ام رشد نکرد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکترا خیلی منو ترسوندن وبشدت استرس داشتم حتی یکیشون بهم گفت تا پایان بارداریت نزدیکی ممنوع وممکنه ک ...

به نظر منم فیبروم ربطی به بارداری نداره . ولی یه کاری کن اول فیبرومتو عمل کن بردار بعدش با خیال راحت باردار شو . الان عمل لاپراسکوپی انجام میدن بدون اینکه بخوان شکمتو با چاقوی جراحی باز کنند سرچ کن میفهمی منظورم چیه . الهی که هر چه زودتر باردار بشی...

دل وقتی مهربونه شادی میاد میمونه ، خوشبختی از رو دیوار سر میشکه تو خونه
2731