2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه جالب منم امروز موعد پریودم بود نشدم.کلی هم درد پریودی دارم دوروز قبل هم توترشحاتم یه رگ خونی بود مث نخ صورتی🙈انجام دادم‌ این تست والان .کلی کف کرد ازلیوان ریخت بیرون ادرارم روشن تر شد رنگش ولی کفش درحد ۳دقیقه موند بعد ۳دقیقه فقط یه لایه نازک کف موند روش.بی بی چک هم دوروز پیش منفی بود .حالا توکل برخدا منتظرم دوسه روز دیگه باز بی بی بزارم.

خدای من خدای معجزه هاست.این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد.هرچقدر میشکنی بازنمک ها دارد.
از استرسم همه رو غلط غولوط نوشتم کسی تست بارداری با وایتکس انجام داده و به صحتش رسیده باشه

ببخشید شما که این تست رو انجام دادید به من میگید این عکسی که میگذارم یعنی مثبت؟

انجام دادم و درست بود 

عزیزم من دیدم شما بار داربودید مبارکه عزیزم میشه تست من رو که عکسش رو گذاشتم ببینید مثبت هست یا نه ۶ روز به پری مونده مال شما هم اینطوری بود

2740
عزیزم من دیدم شما بار داربودید مبارکه عزیزم میشه تست من رو که عکسش رو گذاشتم ببینید مثبت هست یا نه ۶ ...

مال من اینطوری شد.درست ۲ساعت بعد انجام تستم پریود شدم سرموقع .ولی روز دوم پریودم قطع شد.نمیدونم چه مرگمه😭😭😭😭

خدای من خدای معجزه هاست.این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد.هرچقدر میشکنی بازنمک ها دارد.

سلام بچه ها من امروز بیبی چک گذاشتم مثبت شد ،اول هاله خیلی کم رنگ،بعد کم کم پرنگ شد ۳ روز مونده ب مری،۳۱ موعدمه،فقط ی چیزی ک هست،وقتی ادرار ریختم رو بیبی یکم بعد آب افتاد رو بیبی چک دیگ نمیدونم چقد جواب درست باشه،پیش اومده برا کسی؟؟؟؟

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
مال من اینطوری شد.درست ۲ساعت بعد انجام تستم پریود شدم سرموقع .ولی روز دوم پریودم قطع شد.نمیدونم چه م ...

شاید لانه گزینی بوده عزیزم، البته این تست اصلا درست نیست، چون من فردای اون روز صبح انجام دادم کف نکرد، اما ظهرش دوباره کف کرد، توی یوتیوب هم یک فیلم دیدم که ثابت کرده بود اشتباه هستش

این بیبی امروز من دیروز و پریروز هم مارک مدیکور امتحان کردم و هاله انداخت فردا موعد پری

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍

نه صحت نداره

من باردار نبودمم کف کرد

حالا ابنکه چرا با اون انجام دادم  چون حوصله  نداشتم برم خرید بی بی چک 

تو دوران شیردهی هم بودم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706