2733
2739

سلام

من هفته ٢٧ بارداريم

ازمايش تحمل گلوكز دادم و تو ازمايشگاه بهم گفتن نرماله...قند ناشتا٩٤ يك ساعت بعد ١٣٩ دو ساعت بعد ١٣١

ديشب رفتم دكتر...دكتر گفت قندت ديابت بارداري تلقي ميشه و بايد برم دكتر تغذيه و رژيم بگيرم دوباره بعد ١٠ روز ازمايش بدم😭😭😭😭😭😭

كسي بوده اين مشكل رو داشته باشه؟ اين اعداد همه تو رنج نرمال بودن چطور دكتر گفت ديابته؟؟؟؟؟

واسه بچم مشكل پيش مياد؟😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استرس نداشته باش ناشتا بین ۹۰ تا ۹۵ باید رژیم دیابتی بگیری.نگرانی نداره.کنترل کن که بالا نره و مجبور نشی انسولین بزنی.

استرس قند رو بالاتر میبره.ریلکس باش

خدا جون میدونم مراقب همه نی نی ها و بنده هات هستی ممنون  
2728

استرس ک بدتره عزیزم 

چیزی نیست ک برو ی دکتر تغدیه واسه خودتم خوبه

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
2740

زیاد بالا نیست.... یه چیزی گفته واسه خودش! 

دکتر من که جواب آزمایش افتضاحه خودم میدونم، با لبخند میگه چیزی نیس عزیزم! 

آدم واقعا فک میکنه چیزی نیس😅

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
چند بود مال شما😞

واسه من پایینه😑 قند ناشتا60

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

نگران نباش عزيزم منم مثه شما قند ناشتام بالاس تازه از شما هم بالاتر دكتر گفت دو هفته رعايت كن بعد باز آزمايش بده حالا هفته ديگه بايد آزمايش بدم،اصلا استرس بخودت راه نده هيچي نيس 

2706