2737
2734

فوندانت چه جوري درست كنم واسه روش؟

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍

طرز تهیه فوندانت رو میخوای یا اینکه چجوری گل شده

اگر بدانيد مردم هزار بار بيشتر به يك سردرد معمولى خوداهميت مى دهند تا به خبر مرگ من و شما،ديگر نگران نخواهيد شد کهدرباره شما،چه فكرى مى كنند...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودشو که نمیتونم یادت بدم خوردنشو میتونم ولی😂

و فرزندم🚼:تو حاصل یک فریب کوچک از سوی پدرت در شب قدری بودی که من ،مادرت خوردم💏 💑 !!! من😓 , پدرت😂👻 ,خودت💃💃, تو حاصل یک تصمیم کبری در یک لحظه بودی😂😂....لامصب شوخی شوخی جدی شدی😻😹 ،خدا دید ما دم به تله نمیدیم خودش دممون رو گذاشت لای تله😂 سرنوشتمون رو زودتر از موعد مهر کرد 😄😄
2728

سلام برو به تاپیک ماریا قناد .ماریاجان کمکتون می کنه 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
طرز تهیه فوندانت رو میخوای یا اینکه چجوری گل شده

دوتاش ،و اينكه چه جوري صورتيه؟ و تارت و چه جوري درست كنم 

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
اینکه تارته که وتوشومارمالادریخته روش گل فوندانت

چه جوري درست كرده؟

چه جوري درست كرده؟

تارتش ک اماده هست بسته ای خودتم میتونی درست کنی دستورش هست تونت بزنی بعدداخلشوهرکی باهرچی دلش میخادپرمیکنه مارمالاد شکلات میوه و.‌..فوندانت هم ک این گلروقالب زده گذاشته روش

2738
دوتاش ،و اينكه چه جوري صورتيه؟ و تارت و چه جوري درست كنم 

تو نت سرچ کن آشپزخونه کوچیک من...

بعد برو اپارات فیلماش هس.فیلم طرز تهیه فوندانت رو نگا کن

اگر بدانيد مردم هزار بار بيشتر به يك سردرد معمولى خوداهميت مى دهند تا به خبر مرگ من و شما،ديگر نگران نخواهيد شد کهدرباره شما،چه فكرى مى كنند...!
تو نت سرچ کن آشپزخونه کوچیک من... بعد برو اپارات فیلماش هس.فیلم طرز تهیه فوندانت رو نگا کن

مرسي عزيزم

اگه بهره اولته و تاحالا از این کارا نکردی بیخیالش شو

چرا؟ميخوام ياد بگيرم 

تارتش ک اماده هست بسته ای خودتم میتونی درست کنی دستورش هست تونت بزنی بعدداخلشوهرکی باهرچی دلش میخادپ ...

مرسي عزيزم

خودشو که نمیتونم یادت بدم خوردنشو میتونم ولی😂

😂😍

سلام برو به تاپیک ماریا قناد .ماریاجان کمکتون می کنه 

نميدونم چرا نميتونم منشنشون كنم اينجا

2706