2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آقا خیلی نازه مبارکه باشه استراحت کن، من یک ماه و خورده ای عروسی کردم همه گیر دادن بزار بچه دار شی من تازه بیست و یک سالمه دو سال دیگه دانشگام مونده نمیدونم چیکار کنم، مادر شوهرم گیر سه پیچ داده چون خودش جلوگیری،کرده اول ازدواجش بعد تخمدان هاش ضعیف شده دیر بچه دار شده حالا خیلی نگرانه، نمیدونم چیکار کنم 

خدایا منو به خواستم برسون خواهش میکنم 
آقا چیکار کردی گه سه قلو دار شدی بگو تا منم انجام بدم چی خوردی، دارومصرف کردی 

البته منظورن ازطبیعی اینه کهivfنکردم..ولی ۵عدد کلومفین خوردم...حتی دکتر فکور امپولhcgکه برای ازاد کردن تخمکهلست بم نداد حالا یا یادش رفت یا ازرو عمد نداد..۵تا تخک داشتم با سایز خوب ..طوری که سونو رفتم میگفتن ببینیم این ماه میتونی مامان شی....

البته منظورن ازطبیعی اینه کهivfنکردم..ولی ۵عدد کلومفین خوردم...حتی دکتر فکور امپولhcgکه برای ازاد کر ...

من سر درنمیارم، هر وقت مامان شدم میفهمم این قرصا چیه 

خدایا منو به خواستم برسون خواهش میکنم 
2740

دكترت درست ميگه ريسك سه قلويي خيلي زياده كيسه اب هر آن ممكنه پاره بشه و حتما بايد استراحت مطلق باشي 

به دنيا هم كه بيان اوله مصيبته

‏یک ایرانی حتی اگه سرش بره نميگه  "نمیدونم".اين يك اصله
البته منظورن ازطبیعی اینه کهivfنکردم..ولی ۵عدد کلومفین خوردم...حتی دکتر فکور امپولhcgکه برای ازاد کر ...

عزیزم بخاطر همون کلومیفنا ۳ قلو باردار شدی 

امیدوارم جنسیت پسر برات مهم نباشه 

جون باعث دخترزایی میشه 

آقا خیلی نازه مبارکه باشه استراحت کن، من یک ماه و خورده ای عروسی کردم همه گیر دادن بزار بچه دار شی م ...

شما که سنت پایینه عزیزم..من سال ۹۰ازدواج کردم و به هیچ عنوان بچه نمیخواستم..حتی مادرم اصرار داشت ولی من گوش نکردم..ولی امسال دیدم هرکی بعد من ازدواج کرده دیگه بچه اورده ..احساس کردم از لحاظ روحی و مادری امادگی اومدن بچه رو داریم که اقدام کردیم