2733
2739
من امروز فهمیدم دوقلو دارم شوهرم دور از جونش داره دق میکنه 

وای حکمت خداروببین منو شوهرم عاشق دوقلو یا سه قلوییم.بعد شموهر شما...کاش خدا به منم بده

شازده کوچولو با ادب پرسید: بی‌وطن‌ها کجا هستند؟گل گفت: بی‌وطن‌ها؟ خدا می‌داند که کجا می‌شود پیدایشان کرد. باد این ور و آن ور می‌بردشان. نه اینکه ریشه ندارند؛ بی‌ریشگی، حسابی اسباب دردسرشان شده...(شازده کوچولو، آنتوان دوسنت اگزوپری.ترجمه و اقتباس کنتـ مونت کریستو)
تو چندقلویی سرکلاژ نمیکنن حداالامکان چون باعث سقط میشه..البته اونجور که مطالعه کردم فعلا ازدکترراجع ...

من تجربه چن قلويي دارم زير نظر دكتر محسن معيني فوق تخصص بارداري هاي پر خطر 

اينا حرفاي اونه 

اين كه رقصيدين  و بپر بپر ميكنيين به خودتون مربوطه امتياز هم نيست و سركلاژ  هم هر موقع كه بخاهيد نميشه كرد وقتش الانه 

قصدم راهنمايي بود فقط 

اميدوارم به سلامتي زايمان كنيد

‏یک ایرانی حتی اگه سرش بره نميگه  "نمیدونم".اين يك اصله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه دوقلوهم انجام میدن؟قانونیه؟گناه داره

توروخدا اینجوری نگو چطوری دلت میاد؟خداروشکر کن عزیزم.نمیدونی خدا چه لطفی بهت کرده.کاش خدا داده بودشون به من

شازده کوچولو با ادب پرسید: بی‌وطن‌ها کجا هستند؟گل گفت: بی‌وطن‌ها؟ خدا می‌داند که کجا می‌شود پیدایشان کرد. باد این ور و آن ور می‌بردشان. نه اینکه ریشه ندارند؛ بی‌ریشگی، حسابی اسباب دردسرشان شده...(شازده کوچولو، آنتوان دوسنت اگزوپری.ترجمه و اقتباس کنتـ مونت کریستو)
طبیعی باردار شدم..تو فامیل داشتیم البته دوقلو

خوش به حالت که سه قلو داری توروخدا از ته دلت بخواه خدا به منم بده 

2728
وای حکمت خداروببین منو شوهرم عاشق دوقلو یا سه قلوییم.بعد شموهر شما...کاش خدا به منم بده

انشاا...

منمو همسرم هم عاشق دوقلو بودیم..انشالله که خدا بهت بده و صحیح سالم هم به دنیا بیاریشون

من تجربه چن قلويي دارم زير نظر دكتر محسن معيني فوق تخصص بارداري هاي پر خطر  اينا حرفاي اونه&nb ...

منم وضعیت خودم روگفتم.دکترشماهم شرایط شمارو دیده نظرات خودش روگفته..من چیزی که تواین ۱۴هفته تجربه کردم و به عینه دیم شرح دادم عزیزم..مسلما به شما ربطی نداره..

اگه تو سونو تعیین جنسیت قلبشون میزد هرسه اینکارو نمیکنم.اصلا به قضیه ریداکشن فکر هم نکردم...روزیشم خ ...

آفرین دختر خوب اصلا بهش فکرم نکن

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
انشاا... منمو همسرم هم عاشق دوقلو بودیم..انشالله که خدا بهت بده و صحیح سالم هم به دنیا بیاریشون

مرسی عزیزم ان شا الله

2738
من تجربه چن قلويي دارم زير نظر دكتر محسن معيني فوق تخصص بارداري هاي پر خطر  اينا حرفاي اونه&nb ...

درضمن مهم اینه که بچه سالم به دنیا بیاد حالا هی بپر بپر کنی یا استراحت نسبی یا مطلق داشته باشی..مهم نتیجش وهیچکدوم ازاین شرایط نقطه ضعف یا قوت نیست عزیزم

لطفا حامل امرژی مثبت توکامنتها باشیم..اینجا نه کسی کسی رو میشناسه،نه هچوقت خواهد دید..فقط تبادل نظر هستش و چه خوبه که این گفتمان به دورازادب نباشه،و ونوشته ها به دورازحقارتها و عقده های درونی باشه..انشاا..که همگی درپناه خدا باشیم...آمین

توروخدا اینجوری نگو چطوری دلت میاد؟خداروشکر کن عزیزم.نمیدونی خدا چه لطفی بهت کرده.کاش خدا داده بودشو ...

معلومه که شکرگذارهستم ولی شوکه شدیم بخاطر شرایط مالی ویه دختر دیگه داریم و..

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .