2737
2739

میخوام ماشین لباسشویی مو نصب کنم نصاب میگه فقط شیر آب سرد باید نصب کنم خودش گرم میکنه

درسته آیا

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزان 

یعنی میگید ماشین لباسشویی شماهام تک شیره

برند ال جی

درب بزرگ ها

اینجوری گفت خورد تو ذوغم آخه چرا آب گرم وصل نمیشه

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
2731
ممنون عزیزان  یعنی میگید ماشین لباسشویی شماهام تک شیره برند ال جی درب بزرگ ها اینجوری گفت خ ...

سلام‌عزیز دلم درسته ....خودش آب رو با درجه تنظیم می کنه ....نمایندگی مال منو اشتباها به آب گرم وصل کرد ..لباس که می امد بیرون شبیه لباس های دسته چندم می شد ....همش فکر می کردم لباسشویی خرابه ...چند بار  نمایندگی می اومد متوجه نمی شد ...تا همسرم زنگ زد تهران کلی گله و شکایت به نمایندگی مر کزی خلاصه خودشون یه نفر خبره فرستادند ...متوجه شدند که بله اشتباها به اب گرم وصل کردند .....

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
سلام‌عزیز دلم درسته ....خودش آب رو با درجه تنظیم می کنه ....نمایندگی مال منو اشتباها به آب گرم وصل ک ...

ممنون دوست خوبم سپاس از وقتی ک گذاشتید