2737
2739

ممنونم 

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم

نمیشناسم اما از چه طریقی میخواهی بری ؟یه سرچ کوچولو کن خیلی جاها هستن اینترنتی و رایگان امتیازتو. محاسبه میکنن 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیشناسم اما از چه طریقی میخواهی بری ؟یه سرچ کوچولو کن خیلی جاها هستن اینترنتی و رایگان امتیازت ...

سرمايه گذاري

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
2728
والا من کنتوس رفتم فقط به فکر پول بودن همشم اول می گرفتن ولی گفتن تا ارسال مدارک تایید می کنیم بعدش ...

وا 

ما ميخايم ملك بخريم 

بايد يه جاي معتبر باشه

هر كي تجربه اي داره ممنون ميشم شر كنه اينجا

2740

ملک پور هست 

سرچ کن

خیلیم خطاشون شلوغه به زحمت میتونی ارتباط بگیری 

از طریق خرید ملک قبلا آسون بود الان شرایط پیچیده تر شده

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚
وا  ما ميخايم ملك بخريم  بايد يه جاي معتبر باشه

ببین خیلی موسسه ها الان دارن میگن خرید ملک در گرجستان عموم شخصا رفت میگفت تمومش الکیه سال به سال باید اقامتو تجدید کنی اعتباریم نیست خوب 

قبل از شروع خودت نگا کن ببین سرمایه لازمو داری ؟چه کشوری میخپای اقذام کنی ؟

به خودم نگاه كنم😄؟

كشورايي كه عضو اتحاديه اروپا باشن 

قبرس

مالتا

خب کجا قصد داری بری؟!

معمولا هر موسسه ای برای یک کشور خاص کار میکنه.شما اول کشور مقصد رو مشخص کن

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
به خودم نگاه كنم😄؟ كشورايي كه عضو اتحاديه اروپا باشن  قبرس مالتا

اره فکر کردی اونا چیکار میکنن یه سری فرمه پر میکنن همه چیزم اینترنتی میشه پیدا کزد 

ببین خیلی موسسه ها الان دارن میگن خرید ملک در گرجستان عموم شخصا رفت میگفت تمومش الکیه سال به سا ...

خب نصف سالو بايد اونجا باشي 

تا چهار يا پنج سال بعدش اقامت ميدن

2706