2737
2734
عنوان

کسی تجربه خارش بدن رو داره

| مشاهده متن کامل بحث + 39315 بازدید | 42 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم کاسنی و شاهتره و اینام برا پاک سازی کبده استفاده ازش ضرری ندارد. من خودم متاسفانه مدتی درگیر بیماری پوستی پسوریازیس شدم با همین عرق کاسنی و شاهتره و مقداری خاکشیر میدم رو پاکسازی کردم و خارش هام و ضایعه های پوستیم رو درمان کردم..

2731
2740
چطوری مصرف میکردی

روزی سه تا لیوان ب اندازه مساوی از هر کدوم ازین دوتا عرق ها میریختم با مقداری خاکشیر .البته پرهیز غذایی هم داشتم ..شما شوهرتون بدنش پوسته پوسته نمیشه؟؟؟ یا مثلا ضایعه پوستی ک خشک بشه و خارش دار بشه نداره؟؟؟

پس باید چیکار کنن

جواب دادم بالا .خوندید من خارشمو کنترل کردم خدا رو شکر .الان اوکیِ.الانم پرهیز نمیکنم .ولی از خیلی چیزای مضر بدم میاد مث نوشابه .قندهای مصنوعی..... سعی میکنم نخورم.

پسوریازیس تون درمان شده کامل؟ چون میگن درمان قطعی  نداره.

نه خب کامل درمان نمیشه .. بعد مدتی دوباره برمیگرده ولی باید سریع پیشگیری کنیم ک زیادتر نشه.. من توجه کردم ک مثلا خیارشور و گوجه فوق العاده بدنم رو خارش میندازه و باعث برگشت پسوریازیس می میشه.. از غذاهایی ک می‌دونم تشدید می‌کنه بیماریم رو پرهیز کردم.. برای سر هم ک پشت گوشام پسوریازیس داشت از شامپو آنتی ویروس استفاده کردم ..خیلی خوب بود . البته یه شامپو هست ب اسم گل تار ک روی پوسته های سر شوهرم خیلی اثرخوب داشت اما مال منو بدتر کرد 

2706