2737
2739
عنوان

کسی تجربه خارش بدن رو داره

| مشاهده متن کامل بحث + 39286 بازدید | 42 پست
عزیزم کاسنی و شاهتره و اینام برا پاک سازی کبده استفاده ازش ضرری ندارد. من خودم متاسفانه مدتی درگیر ب ...

عزیزم پیش کدوم دکتر طب سنتی رفتی؟ پرهیزت وی بود؟الان هم کاسنی ستاره میخوری؟

من وضعیت مالی مون خوب نبود نمی‌تونستم اصلا پیش دکتری برم.. از داخل اینترنت سرچ زدم فهمیدم ک بیماریم چیه ..یادمه بچه هم بودم ناخونام پسوریازیس گرفته بود..

من راستش خییییلی آدم استرسی و حرصی بودم..از وقتی روی آرامش خودم بیشتر کارکردم خیلی بهتر شدم .. غذا هاهم خودم متوجه شدم ک با خوردن چه غذاهایی خارش میفته بدنم ..

از بتامتازونم استفاده کردم اما بعد مدتی باشدت بیشتری پسوریازیس برگشت... یه پماد دیگه هم هست خیلی خوبه و کورتونی نیست..الان اگر ضایعه ای رو پوستم ببینم سریع میزنم ..خوب خوب میشه  اسمش تریامسینولون استوناید ۰/۱درصد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا توجه کردم ک با خوردن خیارشور و گوجه و سس و فست فود ها مثل پیتزا و سوسیس کالباس..نوشابه و تخم مرغ بدنم شروع می‌کنه ب خارش و خونریزی 

2731
2740

من وقتی بادمجون و گوجه می خوردم تمام صورتم شروع به خارش می کرد و رفتم دکتر بهم دارو داد تا جوشایی که میزنم خوب بشه و حساسیتم به این مواد غذایی کمتر شده ولی خیلی دوست دارم و دکتر مهرگان بهم میگه نباید بخوری تا زود خوب شی و منم زیاد نمی تونم خودمو کنترل کنم

http://drmehregan.com/درمان-اگزما-و-خارش/

عزیزم متاسفانه داروهای انتی بیوتیک و هورمونی واسه یه سری ادما الرژی میده من خودم دچار خارش شدم کهیر میزدم رفتم تست دادم دیدم به گردو غبار و ادویجات حساسیت دارم دکترم گفت ۶ماه طول میکشه اما بهترین راه برای اینکه کبد پاکسازی بشه باید باید روزه بگیره وحجامت کنه که من کردم دیگه رفت به کارش متاسفانه تازگیا خودم میترونیدازول و سیپر و مصرف کردم دوباره برگشته تصمیم دارم باز روزه بگیرم و حجامت عام بکنم چون قرصا درمان نمیکنن واسه مدت کوتاهی جلوگیری میکنن درمان کهیر وخارش فقط گرفتن روزه هستش وتمام 

عزیزم کاسنی و شاهتره و اینام برا پاک سازی کبده استفاده ازش ضرری ندارد. من خودم متاسفانه مدتی درگیر ب ...

سلام میشه بگید چجوری خوب شدید؟

منم پشت بازوم و کشانه رانم جوش کنار هم زده و میخاره.

خشکی پوست وحشتناک دارم