2737
2734
عنوان

اگه وضع مالی خوبی داشتین

909 بازدید | 41 پست

در حدی که همه امکاناتی که دوست داشتین در اختیارتون بود بازم لازم میدونستین پس انداز جداگانه واسه خودتون داشته باشید ؟

کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.

بله حتما

برای روز مبدا 

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله حتما برای روز مبدا 

اگه همسرت خیلی وضع مالیش خوب بود و پول هر چقدر میخواستی بهت میداد بازم اینکارو میکردی؟

صد در صد. 

زندگی همیشه یه جور نیست. هزار تا اتفاق ممکنه بیفته، اونم تو وضع و اوضاع اقتصادی الان کشور ما.

آدم عاقل همیشه یه پس اندازی برای خودش نگه میداره. 

جان به قربان حسین و لب عطشان حسین...           السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین
2740
اگه همسرت خیلی وضع مالیش خوب بود و پول هر چقدر میخواستی بهت میداد بازم اینکارو میکردی؟

بله عزیزم

هر خانمی باید پس انداز داشته باشه 

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
صد در صد.  زندگی همیشه یه جور نیست. هزار تا اتفاق ممکنه بیفته، اونم تو وضع و اوضاع اقتصادی الا ...

خب اخه من میگم پس کی ادم از زندگیش لذت ببره همش جمع کنیم اخرم پیر میشیم میمونه وایه عروس و داماد

من وضع مالی  خوبی داشتم ولی پس اندازم میکردم تا اینکه پارسال واسه شوهرم یه مشکل کاری پیش اومد و کل پس انداز و طلاهامو دادم واسه حل مشکلش اگه کمک من نبود خیلی سخت میشد واسش . 

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
خب چرا دلیلشم میگی

خب عزیزم تو بیشتر قیلم ها هم نشون میدن حتی میلیاردر ها هم باید پس انداز داشته باشن برای روز مبادا اسمش با خودشه مثلا اومدیم خدایی نکرده بچه ادمو دزدیدن گفتن صد ملیون بده یا ورشکست شدی یا یه نفر از فامیلا احتیاج داشت ،برای اینده بچه هات ،کلا پس انداز خیلی مهمه نه اینکه از پولت هیچ استفاده ای نکنی و همه شو جمع کنی ولی به فکر اینده هم باشید

تو مثل من رویاتو میبافی                                           با دست من موهاتو میبافی 💔
خب چرا دلیلشم میگی

چون از اول وضع مالی خوبی نداشتیم و حالا كه داریم بازم طرز تفكر قدیم تو ذهنمون مونده كه نكنه یه جا گیر كنیم پس لازم میدونیم بازم به پس انداز كردن ادامه بدیم نكته 2!!!!!! اینجا ایرانه در حالی كه فك میكنی پولداری و خوشبخت میخوابی و صبح با تغییر فضایی قیمتا میفهمی چقدر بی پولی و بدبخت پس پس انداز واجبه!

2706