2752
2734
عنوان

چت های من با استادم+اسکرین شات

150929 بازدید | 274 پست

بچها من همونم ک پرسیدم نینی یار تاپیکو پاک میکنه یانه

من ثبت نام کردم یه کلاسی و فردا اخرین جلسشه

پریروز استادمون ب من گفت ک به من پی ام بده و یادم بیار پروزه های دانشجوهای قبلیمو بیارم ببینین.

حالا پی ام دادم نگا کنینا😑

فقط اون قلب اخری😒

واااای بچها چیکار کنمم؟

هی نگید بذار بذارا

باور کنید تندی براتون میذارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باش تند بزار تا بگم چیکار کن😐

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2731

لایک کنید بیام

درگیر عشق تو شدم تو که خواب و خیال شبامی.قید همه چیز و زدم واسه اینکه الان تو باهامی.هر چی تو دنیاس به کنار تو تموم چیزی که میخوامی.وقتی بهت خیره میشم چشمام از تو سیر نمیشن.رویای شب های منی تو همونی که عاشقشم.زندگی بی تو واسه من خیلی سخته حتی تصورشم.هر جا که باشی تو فکر توام حس میکنم  پیش منی.باور قلبم اینه که ما تا اخرش مال همیم.ماه قشنگ شبام.مثل یه خوابی برام.........

@نرمیین۷۶     

@narngk     

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

شما اون تایپیکو ول کردی که باز دوباره بزنی

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️