2733
2739
عنوان

احتمال بارداری وتشخیص بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 4663 بازدید | 257 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مااماااانا. من دوران بارداریم کلی شعرو لالایی واسه نی نی م پیدا کردم توی یه کانال ت ل گ ر ا م ذخیره کردم . اگه دوست داشتین عضو بشین :) . یوزرنیم کانالم : https://t.me/niiniilaalaahttps://t.me/niiniilaalaa

خدایا میدونم که ناامیدم نمیکنی   
2728
کسی نیس عایا؟ من سوال دارم

سلام بفرمایید؟

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..

من امروز ۳۲ دورم هست.دیروز تست زدم یه حاله افتاد که با چشم‌مشخص بود یعنی نه اینکه فقط توی نور مشخص باشه.راحت میشد دیدش.چند روز باید بگذره که کامل نشون بده؟

آنقدر از داشتنت راضیم که شکر گذاری هایم تمام‌نمیشود.الحمدلله 
من امروز ۳۲ دورم هست.دیروز تست زدم یه حاله افتاد که با چشم‌مشخص بود یعنی نه اینکه فقط توی نور مشخص ب ...

بارداری گلم مباااارکه.من شش روز قبل موعدم هاله انداخت باردار بودم

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
2740

وای یعنی میشه باردار باشم؟ آخه خیلی وقت پیش هم همینجوری بود ولی به سختی مشخص بود بعدش پریود شدم

خدا از زبونت بشنوه.دیگه میترسم بی بی بزنم استرس دارم ک منفی بشه

خدا از زبونت بشنوه.دیگه میترسم بی بی بزنم استرس دارم ک منفی بشه

ان شالله که هستی نگران نباش.فردا برو ازمایش خون بده تا مطمعن شی

مرسی عزیزم از راهنماییت😘

خواهش میکنم گلم